Новіков та Головань
Новіков та Головань 5 канал

НАБУ відкрило провадження через політичні переслідування Порошенка – Новіков

Читайте по-русски
Адвокат Ігор Головань уточнив, що державні органи дуже неохоче реагують на розслідування інформації, яку викрили записи із кабінету Романа Труби

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом політичного переслідування п'ятого президента Петра Порошенка. Про це під час брифінгу повідомив адвокат Ілля Новіков.

Він зазначив, що НАБУ буде розслідувати, зокрема, так звані "плівки Труби", які доводять замовний характер численних кримінальних проваджень, які "наплодило" відомство під керівництвом ексдиректора ДБР.

"Заява була подана ще влітку минулого року щодо дій Труби та інших співробітників ДБР. Ми предметно ставимо питання про те, що НАБУ має в своїй компетенції оцінити їх дії. Ми знаємо слова, які говорилися в кабінеті Труби, ми знаємо, що за цими словами стоять реальні дії, що слідчі фактично виконували ті інструкції, ті завдання по політичному переслідуванню Петра Порошенка, які їм ставилися", – наголосив Новіков.

І додав: "Сьогодні ми починаємо діалог з НАБУ, і я сподіваюся, що цей діалог буде продуктивним і результативним. І розраховуємо, що всі люди, які так чи інакше зловживали своїм впливом, понесуть законну відповідальність".

Адвокат Ігор Головань уточнив, що державні органи дуже неохоче реагують на розслідування інформації, яку викрили записи із кабінету Романа Труби.

"Наші дії спрямовані на те, щоб не дати уникнути розслідування тих фактів, про які ми знаємо з так званих записів з кабінету Труби. Ми знаємо, що не було ентузіазму у державних органів розслідувати ці питання. Не було у них бажання допитувати імовірних учасників цих розмов у кабінеті Труби, що свідчило про системну організацію з високих владних кабінетів – в тому числі та з кабінетів в Офісі президента – політичних переслідувань Петра Порошенка і його політичної сили. Але ми зараз просуваємося вперед в напрямі того, щоб всі факти були розслідувані, а винні притягнені до встановленої законом відповідальності", – резюмував Головань.

Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента Ігор Головань повідомляв, що експертна оцінка "плівок Труби" доводить політичний характер переслідувань Порошенка.

Попередній матеріал
Цивілізований світ не визнав і не визнає анексії українського Криму – Порошенко
Наступний матеріал
У Києві посилюють обмеження через коронавірус – що закриють
Loading...