Львівська міськрада
Львівська міськрада city-adm.lviv.ua

"Мир у будь-який спосіб – недопустимий!": звернення Львівської міськради

  Читайте по-русски
  У тексті звернення наголошено, що абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси в таких питаннях, як відведення українських військ

  Депутати Львівської міської ради звернулися до президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з вимогою, щоб будь-які перемовини щодо досягнення миру в державі проводилися з урахуванням безпекових інтересів України і думки її захисників. Про таке повідомила "Радіо свобода".

  У повідомленні наголошено, що абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси в таких питаннях, як відведення українських військ з облаштованих укріплень, відступ назад; проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю влади України над цими територіями; надання будь-якої форми особливого статусу цій території, що суперечитиме чинній Конституції України та принципу територіальної цілісності та унітарності держави.

  "Усі ми прагнемо миру. Але мир у будь-який спосіб – недопустимий! Мир на основі формули, яка поставить знак рівності між героїчними захисниками цілісності держави, що віддали свої життя за Україну, та найманими бойовиками, що вбивали, катували і грабували мирне населення, є злочином проти громадян нашої країни, які "всі тепер президенти", – йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, раніше Пристайко повідомив, що заплановане на 7 жовтня розведення сил відкладається через обстріли з боку підтримуваних Росією бойовиків.

  Як повідомляв 5.UA, на терміновому брифінгу 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що погодив текст "формули Штайнмаєра" і вона буде імплементована в закон про особливий статус Донбасу, якого ще не існує. Документ передбачає проведення виборів на території ОРДЛО за українським законодавством і у подальшому закріпленні особливого статусу в Конституції. Однак лише після того, як ОБСЄ підтвердить демократичність волевиявлення. Як раніше пояснювали в офісі президента, підписання формули відкриває шлях до зустрічі в "нормандському форматі".

  Попередній матеріал
  "Думаю, це був шантаж": Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко ніколи не були друзями
  Наступний матеріал
  Зеленський проводив нараду із силовиками на тему "посадок", які "мають сподобатися" людям – Кошкіна
  Loading...

  Зеленський записав заспокійливе відеозвернення: перерахував умови проведення виборів у ОРДЛО

  "Запитань стало більше, ніж було" – Клімкін про погодження "формули Штайнмаєра"

  Зеленський: "Формула Штайнмаєра" буде імплементована в новий закон про Донбас, якого ще немає