Володимир Зеленський
Володимир Зеленський прес-служба Президента України

Зеленський проводив нараду із силовиками на тему "посадок", які "мають сподобатися" людям – Кошкіна

  Читайте по-русски
  Велику нараду з силовиками проводили в Офісі президента, повідомила журналіст

  В Офісі президента обговорювалися порядок і пріоритетність резонансних справ, з конкретними прізвищами, щоб було "швидко" і "сподобалося людям". Про це на своїй сторінці в Facebook написала головна редакторка Lb.ua Соня Кошкіна.

  Журналіст написала: "Коли багато і довго говориш, є шанс проговоритися. Спершу – пряма мова, потім розповім суть. Отже. Цитата: "Коли я прийшов, на другий день думав, ми будемо саджати всіх корупціонерів. При цьому, коли перші наручники наділи, всі сказали: "Ай-яй-яй", президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: "Ок, але я можу збирати наради і говорити з правоохоронцями, які їхні дії?" Ага, так можна. А якщо ходить бандит по вулиці, мені дзвонять і кажуть: "Ця людина вбиває, бреше, був депутатом"... Я можу їх запитати: де посадки таких людей? Ну, ви можете, але дуже акуратно. Тобто, я повинен ще слова підбирати! Не дай Боже, це буде вплив... Вийдіть на вулицю і у ста людей запитайте: Пашинський – бандит? Я вам сто зі ста даю, люди скажуть "так".

  Далі Кошкіна написала: "Тепер розповідаю. Недавно я дізналася, що в Офісі президента дійсно проводилася велика нарада із силовиками, на предмет того "а де посадки?" Причому не просто посадки, але "щоб швидко і сподобалося людям. Не/законність – не важлива (не жартую). Саме в такій тональності було обговорено. Ключове "швидко" і "сподобалося людям". У рамках розмови визначили чотири пріоритетні справи. Перша – Порошенко (тут усе зрозуміло). Друга – Пашинський. Третя – Жеваго (його вчора в розшук оголосили). Четверту я поки не знаю. Займаюся".

  "Чесно кажучи, я не повірила спершу. Подумала, що джерело не так передає сенс – недоговорює, спотворює тощо, тому що не може в ОП обговорюватися порядок (!!) і пріоритетність (!!) справ, щоб "швидко" і "сподобалося людям". Саме, що "вийдіть на вулицю і запитайте "(тут дивлячись в якому місті виходити. Головне, до Львова або Самбора не завіятись випадково). Але виявилося, що не тільки в ОП, але ще і з вузьким колом депутатів, які... голосували за це руками (проти висловилися вісім осіб). Тут я остаточно "прифігіла" і стала посилено перевіряти. Все підтвердилося. Чому не написала відразу? Джерел було два. Надійних, перевірених, але два. А у мене стара звичка: спиратися на три. Завжди. Особливо якщо мова про такі серйозні речі. Ну а раз сам Володимир Олександрович усе підтвердив, то хто я, щоб мовчати?" – резюмувала Кошкіна.

  Дивіться прес-марафон із Володимиром Зеленським на 5.ua. Президент відповідає на запитання журналістів протягом усього дня.

  Попередній матеріал
  "Мир у будь-який спосіб – недопустимий!": звернення Львівської міськради
  Наступний матеріал
  Зеленський не має наміру оприлюднювати стенограму розмови з Путіним
  Loading...