Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook / Офіс Президента України

"Думаю, це був шантаж": Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко ніколи не були друзями

  Читайте по-русски
  За словами президента, між попередньою владою і Медведчуком було протистояння, а не дружба, як це намагалися подати в інформпросторі

  Попередній президент України Петро Порошенко шантажував Віктора Медведчука через закриття телеканалу "112 Україна". Про це сказав під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання про те, чому влада хоче закрити "112 Україна".

  Зеленський звернувся до журналіста каналу "112 Україна": "Ви знаєте, чому вам завжди погрожували відібрати ліцензію? Ви ж знаєте? Коли 2-3 роки вас тримали, вибачте, будь ласка, ваших власників… Ваш же власник Медведчук?"

  У відповідь той зауважив, що власником каналу є Тарас Козак.

  "Ну як це ні? Ми відверто говоримо… Ну Козак, Медведчук – одна історія. Ми ж відверто кажемо, всі журналісти нас бачать. Людина, пан Медведчук, яка має не проукраїнську позицію, є вашим власником?" – додав президент.

  Журналіст відповів, що це не має стосунку до редакційної політики каналу.

  Зеленський продовжив: "Я ж не займаюсь редакційною політикою каналу. Я просто вам нагадую чому. Тому що пан Медведчук із колишньою владою… не будемо казати з ким – думаю, що це був шантаж. Ось вони вас і тримали: закрити вас чи не закрити, як вам говорити, є у ваших журналістів незалежність чи ні. Ось чим вони займалися".

  Водночас він додав, що його команда ніколи не займалася цим. "Ми не займаємося редакційною політикою. В нашій партії немає власників телеканалів. А, до речі, у однієї партії є ваші телеканали", – сказав Володимир Зеленський.

  Він додав, що новий склад Нацради повинен "чесно розглядати" питання продовження ліцензії каналу "112 Україна". "Я не буду на них впливати і я ніколи на них не впливав", – додав Зеленський.

  Дивіться прес-марафон із Володимиром Зеленським на 5.ua. Президент відповідає на запитання журналістів протягом усього дня.

  Попередній матеріал
  Синоптик розповіла, де в Україні йтимуть дощі: подробиці
  Наступний матеріал
  "Мир у будь-який спосіб – недопустимий!": звернення Львівської міськради
  Loading...

  "Вона була емоційно виснажена": Зеленський прокоментував скандал навколо поведінки свого прессекретаря

  "РФ повинна гарантувати": Зеленський запевняє, що без розведення – не буде "Нормандського формату"

  Якщо "Нормандський формат" не відбудеться Зеленський готовий зустрітися з Путіним

  "Шантажу не було... я хотів затягнути його в Україну": Зеленський прокоментував телефонну розмову з Трампом

  "Кровопролиття не буде": Зеленський прокоментував акції протесту щодо "формули Штайнмаєра"

  Зеленський розповів, як він збирається повернути Крим