Facebook / Людмила Денісова

Минуло більше як місяць: Денісова отримала від Москалькової листа стосовно Сенцова

  Омбудсмен стверджує, що Москалькова проігнорувала її біля дверей колонії

  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова отримала лист від російського омбудсмена Тетяни Москалькової, у якому вона розповідає про стан здоров’я незаконно ув’язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова.

  Як повідомила Денісова на свої сторінці у Facebook, у отриманому сьогодні листі йдеться, що візит російського омбудсмена до Сенцова відбувся 28 червня.

  "І тут, як-то кажуть, є два нюанси. Перший – пройшло вже більше місяця з того моменту, і говорити про його релевантність, коли Олег продовжує голодувати, не доводиться. Другий – того ж дня я була під дверима колонії, а її кортеж проїхав повз, не зупинившись!", – написала Денісова.

  Як повідомляв 5.UA, 28 червня 2018 року, Уповноважену вкотре не пустили до колонії Білий Ведмідь, на Уралі, де і перебуває український режисер. Втім, заяву до керівництва колонії черговий прийняв. Кортеж її російської колеги проїхав на територію колонії повз Денісову. Тетяна Москалькова її проігрорувала. Після візиту заявила, що стан здоров'я Сенцова загалом задовільний. Однак російська сторона висловила занепокоєння щодо ситуації довкола українця, оскільки він не припиняє голодування. Посольство України у Російській федерації, зі свого боку, спрямувало ноту МЗС Росії щодо негайного допуску українського омбудсмена до Сенцова.

  Нагадаємо, 14-го травня незаконно заґратований режисер оголосив безстрокове голодування, з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля.

  Попередній матеріал
  Лайфхак для автомобілістів: як повернути частину грошей за встановлення ГБО
  Наступний матеріал
  Двома пострілами: у Сумах вбили колишнього депутата
  Loading...

  "Боротьба ще не закінчена": ТОП-15 цитат Сенцова про Крим, диктатуру і свободу

  До Сенцова не пустили навіть священика – Геращенко

  Денісова написала російському омбудсмену листа-нагадування

  МЗС Британії закликає Росію звільнити українських політв'язнів Сенцова та Балуха

  "Похорону не буде – не дочекаєтеся": Сестра Сенцова розповіла про його стан здоров’я

  Термінове медобстеження для Сенцова: Денісова просить допомоги в ООН та Ради Європи