Олег Сенцов
Олег Сенцов 24tv.ua

До Сенцова не пустили навіть священика – Геращенко

  Це повна ізоляція українця, наголошує віце-спікер парламенту

  До українського політв’язня та режисера Олега Сенцова не пустили священика. Про таке повідомила віце-спікер ВР, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "До Сенцова не пустили священика...Якщо чесно, намагалася передати Олегу листа. На десятки моїх листів, які пересилала, надсилала, передавала через адвокатів і інших осіб – ніколи не було жодної відповіді. Можливо, вони ніколи й не доходили до Олега. Але ж яка підлість – не пустити українську омбудвумен, тепер – священника. Повна ізоляція, в тому числі інформаційна", – наголосила Геращенко.

  Як з'ясувалося, начальник Федеральної служби виконання покарань в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ Олександр Новіков відмовив отцю Григорію (Міхнову-Вайтенко), єпископу апостольської православної церкви, у зустрічі з Олегом Сенцовим.

  Священик розповідає наступне:

  "Я прилетів у Салехард нічним рейсом із Москви, й одразу поїхав у селище Харп, де знаходиться УФСІН (Федеральна служба виконання покарань) – це на іншому боці Оби, довелося переправлятися на поромі…Зустрів мене полковник Новіков украй люб'язно, я показав документи, зокрема і спеціальне направлення, підписане Митрополитом Віталієм, керуючим справами Об'єднання православних громад Апостольської традиції…Наше спілкування з полковником тривало цілком нормально до моменту, поки він не запитав прізвище ув'язненого. Почувши "Сенцов Олег Геннадійович, 1976 р.н.", Олександр Миколайович Новіков просто змінився на обличчі і заявив мені дослівно так: "Я не бачу доцільності у вашій зустрічі з Сенцовим!" – пригадав отець Григорій.

  Нагадаємо, незаконно заґратований режисер оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. Нині він голодує вже 79-ий день поспіль.  

  Попередній матеріал
  Страшна ДТП у Харкові: Дронову стало зле в суді
  Наступний матеріал
  Супрун розповіла, яку користь для здоров’я приносить дружба
  Loading...