Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Він боїться армії, боїться ветеранів": Порошенко пояснив, чому Зеленський погодився провести парад на День Незалежності у 2021 році

Читайте по-русски
Порошенко наголосив: армія має відчувати захист і повагу українського суспільства

Володимир Зеленський був змушений призначити проведення військового параду на 30-ту річницю Незалежності України, бо опозиція, ветерани і волонтери все одно б провели його – з президентом чи без. Про це нагадав у Запоріжжі п'ятий Президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

Зустрічаючись із медиками та пацієнтами клініки Святого Миколая, де, зокрема, проходять лікування поранені учасники війни проти російської агресії, Порошенко наголосив: армія має відчувати захист і повагу українського суспільства. 

"Загадайте: ще у 2019 році під час святкування Дня Незалежності Зеленський сказав, що ніколи не буде військового параду. Цього року ми провели парад – а він знову боровся проти параду. Для чого він це робив? Бо він боїться армії, боїться ветеранів. Не відчуває, воно не його. У нього – відосики", – говорить Порошенко. 

"І лише після того, як ми на День Захисника України чітко сказали: ми радимо вам провести парад, інакше ми його проведемо без вас – він зламався і на сьогоднішній день оголосив, що"добре, наступного року парад буде", – зазначив п'ятий Президент. 

"І по кожній ініціативі ми будемо діяти саме так. Для того, щоб забезпечити те, що потрібно країні: захист армії, захист лікаря, захист громадян. Захист місцевого самоврядування", – наголосив лідер опозиції. 

Як повідомляв 5.UA, цьогоріч офіційне свято української Незалежності провели на Софійській площі столиці. Водночас на Хрещатику відбувся неофіційний Марш захисників України.

Попередній матеріал
Недоступний вибір: в Україні лише 3% дільниць облаштовані під потреби людей з інвалідністю – сюжет
Наступний матеріал
Менш як 1% українців – чому вакцинація від грипу непопулярна та чи потрібна вона – сюжет
Loading...

"Ми готові брати відповідальність за ситуацію в місті" – Порошенко звернувся до киян

Порошенко закликав відкрити відомчі лікарні МВС, СБУ та "Феофанію" для лікування хворих на коронавірус

Родина Порошенків презентувала проєкт створення в Києві концерт-холу світового рівня

У Зеленського не бачать підстав для розслідування діяльності Деркача, якого у США вважають російським агентом – адвокати Порошенка

Після 25 жовтня "ЄС" продовжить масштабну допомогу медзакладам, що лікують хворих на коронавірус – Порошенко

Зеленський взяв під контроль місцеву владу Львівщини, інакше в нього немає шансів – Порошенко