Софія Федина
Софія Федина 5 канал

"Ми достукалися до президента" – Федина прокоментувала свої слова щодо "безсмертного" Зеленського

Читайте по-русски
Нардепка визнала, що її реакція була емоційною, проте головної мети вона досягла

Нардепка від фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина прокоментувала свої нещодавні висловлювання про "безсмертя" Зеленського в контексті відвідування главою держави Золотого-4 та скандальної розмови із добровольцями.

"Що мене особисто обурило – з того відео ми бачили, що боєць дуже виховано запитувався у Зеленського про можливість зустрічі учасників акції "Ні капітуляції!", військових з усієї України, які були по різних містах і містечках. І саме порівняння "що такого, марш проти капітуляції – от вчора падав дощ, ну і що з того?"… Річ у тому, що тут йдеться про десятки тисяч людей, які вийшли на вулицю, які мають позицію, які мають серйозну аргументацію і які дуже хочуть, щоб їх президент почув. А їх намагаються змішати з болотом, чи то з дощем, що їх просто не існує", – зазначила Федина.

Нардепка зауважила, що її реакція була емоційною, проте головної мети вона досягла.

"Оця ситуація із Золотим, моя і Марусі Звіробій емоційна реакція, – на щастя, ми достукалися до президента. Тепер би хотілося, щоб він почув не тільки форму, а й зміст того, про що йдеться", – резюмувала вона.

Дивіться також повне відео:

Спільне відеозвернення нардеп Софія Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій оприлюднили у Facebook 26 жовтня, відреагувавши на скандальне спілкування глави держави із добровольцями в Золотому. Під час запису відеоблогу Федина та Звіробій, зокрема, висловилися щодо ризиків життю президента та ставлення окремих груп людей до політики Зеленського.

Нагадаємо, під час візиту Зеленського на Луганщину один з добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, у якій Зеленський наголосив: "Ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Попередній матеріал
Соціологія дає президенту велику підтримку, але на вулицях ми бачимо інших людей – аналітик
Наступний матеріал
"Думали, що землетрус": у Дніпрі прогримів потужний вибух на заводі – що відомо
Loading...