Оксана Коляда
Оксана Коляда Оксана Коляда

Міністерство ветеранів і окупованих територій розділять – очільниця відомства

  Читайте по-русски
  Нове Міністерство реінтеграції може очолити профільний віцепрем'єр-міністр

  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб буде розділене, а майбутнє Міністерство з питань реінтеграції може очолити профільний віцепрем'єр-міністр. Про це повідомила очільниця Мінветеранів Оксана Коляда в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  Уточнила, що наразі команда відомства готує пропозиції щодо його розділення, тож уже найближчим часом має презентувати їх.

  "Нам вдалося донести інформацію про величезний обсяг завдань, які лежать у площині всього уряду, і дати зрозуміти вищому керівництву держави, що це вимагає окремого блоку роботи окремого міністерства, можливо, яке навіть очолюватиме профільний віцепрем'єр-міністр. Але і тут у нас є розуміння того, що варто не розпочинати знову Міністерство окупованих територій, необхідно міняти парадигму та говорити про ефективну роботу Міністерства реінтеграції. Наша команда узагальнює свої пропозиції, і ми їх презентуємо найближчим часом", – зауважила Коляда.

  За її словами, питання реінтеграції "банально не поміщаються" у функціонал одного, навіть великого, міністерства. Оскільки є потреба в міжсекторальному співробітництві. Наразі у відомстві проводяться консультації, щоб бути готовими до цього поділу.

  На питання, як саме технічно відбуватиметься поділ, Коляда відповіла, що є кілька варіантів. Серед них – і скасування того рішення, яке об'єднало два міністерства.

  "Міністерство окупованих територій у тому форматі, яким воно було до нашого об'єднання – це структура, яка працює в режимі гасіння пожеж. Потрібен принципово новий підхід і стратегічне бачення. Потрібно грати на випередження і мислити довгостроковими конструкціями. Усвідомлення цього і стало одним із результатів роботи нашої команди у цьому напрямі", – уточнила чиновниця.

  На сьогодні інформації, хто очолить майбутнє Міністерство окупованих територій після роз'єднання – немає.

  Нагадаємо, 2 вересня Кабінет Міністрів ухвалив створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України – шляхом об'єднання двох міністерств: з питань тимчасово окупованих територій та у справах ветеранів.

  Попередній матеріал
  Одну зі справ Майдану готуються скерувати до суду – ДБР
  Наступний матеріал
  Сенцов про Путіна: Зеленський не розуміє, з ким має справу
  Loading...