Балабан Ростислав
Балабан Ростислав 5 канал

"Марш для родин загиблих, та про них в ОПУ якраз і забули": політолог пояснив, про що свідчать реальні дії переможців виборів

Читайте по-русски
За Зе-команду голосували як за чудових комунікаторів, але зараз вони ні з журналістами, ні з ветеранами не хочуть комунікувати

Команда Зеленського не врахувала думки основних учасників майбутнього Маршу захисників України до Дня Незалежності і це не випадково. Таку думку висловив у прямому ефірі на "5 каналі" старший науковий співробітник політичних і етнонаціональних досліджень, кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

"Марш, насправді, проводиться якраз для цих хлопців, для тих родин загиблих, для того, щоб ми це пам'ятали. І про них якраз забули. Коли голосували за команду Зеленського, або за нові сили, то голосували, в тому числі, за прекрасних комунікаторів, і влада зараз демонструє, що вони не дуже вдало комунікують. Навіть якби організатори цього маршу не написали листа до Офісу президента, то він сам би мав вийти на комунікацію", – вважає Балабан.

Експерт також стверджує, що ув небажанні комунікувати команда нового президента вже помічена не вперше.

"Деякі журналісти жаліються, що пишуть листи – це право кожного громадянина написати лист, наприклад в Офіс президента і відповідно до регламентів мають бути відповіді, і ці відповіді в принципі не звучать, тобто зворотнього зв'язку немає. Це просто непрофесіоналізм. Чому дуже красива була картинка в передвиборчій кампанії? Тому що нею займалися психологи, соціологи і піарники. Зараз вони у відпустці, а ті, хто переміг, починають говорити "отсєбятіну" і проявляються реальні образи, думки тощо", – сказав Балабан.

Також він додав, що інтерв'ю певних нових депутатів від "Слуги народу", надані російським виданням, можуть свідчити про їхнє фінансування "кремлівською стороною".

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Організатори Маршу захисників України до Дня Незалежності повідомили, що він триватиме в середмісті столиці, від 9-ї ранку 24-го серпня. Ветерани війни та волонтери зауважили – Офіс президента Зеленського не узгоджував з ними оприлюднений днями графік проведення офіційних заходів.

Попередній матеріал
ГПУ: Крисін особисто виплачував гроші за злочинні дії під час Революції Гідності
Наступний матеріал
Роман Труба відреагував на заяву про рейдерське захоплення "Прямого"