Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка ГО \"Ліга інтернів\"

"Війна ще не всіх вилікувала": військові прокурори відповіли Рябошапці на заяву про свою "непотрібність"

  Читайте по-русски
  У своїй заяві колектив прозвітував із цифрами щодо проведеної роботи

  Колектив військових прокуратур назвав неприйнятною заяву заступника голови Офісу президента Руслана Рябошапки про можливу ліквідацію військової прокуратури і прозвітував про проведену роботу.

  "Вважаємо неприйнятними заяви щодо непотрібності військової прокуратури, які обумовлені поверховим уявленням про її діяльність. Сподіваємося, що чергові реформи будуть конструктивними і обдуманими, позбавленими чиїхось замовлень, упакованих в реформаторську обгортку з бантиком. Війна ще не всіх вилікувала", – йдеться в заяві.

  "Чисельність військових прокурорів складає 6% від загальної чисельності прокурорів, при цьому 75% обвинувальних актів щодо злочинів відповідної підслідності направлено до суду саме військовими прокурорами", – наголосили підписанти.

  У заяві пояснюють,: щоденно військові прокурори в середньому затримували 2-3 осіб, проводили 8-9 обшуків і 13 "виїмок", допитували 120 осіб, відшкодовували 250 тисяч гривень, направляли до суду 17 обвинувальних актів.

  Загалом у військовій прокуратурі відрапортували, що за час своєї роботи до кримінальної відповідальності за ведення агресивної війни притягнули 263 особи, серед яких 68 громадян РФ (з них 21 високопосадовець, 18 генералів і адміралів, 18 суддів РФ).

  Встановили 160 місць незаконного утримання полонених військовослужбовців ЗСУ та цивільних, допитали 1800 потерпілих, яких незаконно утримували та катували бойовики на Донбасі.

  Передали до офісу прокурора Міжнародного кримінального суду більш як 1000 сторінок доказів російської агресії, спрямували до суду 1300 обвинувальних актів щодо корупційних злочинів тощо.

  Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що не бачить необхідності в існуванні в Україні військової прокуратури і військової юстиції загалом.

  Попередній матеріал
  Теракт в Афганістані: 95 осіб загинуло унаслідок вибуху автомобіля
  Наступний матеріал
  "Рак – не психосоматична хвороба": Супрун відреагувала на скандал у медичній науці
  Loading...

  Мав отримати майже півмільйона: керівника Держслужби зайнятості затримали "на гарячому" за відкати – включення

  Матіос озвучив ціни, за якими "зливають" бази даних правоохоронців

  "Я не двійник, не трійник і навіть не клон утікача": Матіос заявив, що не тікав із України

  Майже детективна історія: в Україні виявили зниклі ще 10 років тому російські ракети С-125 "Печора"

  $1200 за відстрочку від призову в ЗСУ: у Львові офіцера поліції затримали на хабарі

  $30 тис за "вирішення питання": на Дніпропетровщині очільник міста попався на хабарі