Відеозв'язок із Крисіним
Відеозв'язок із Крисіним 5 канал

ГПУ: Крисін особисто виплачував гроші за злочинні дії під час Революції Гідності

Читайте по-русски
Під час слухання прокурор Юлія Малашич надала протоколи слідчих експериментів 2016 року, які стосувалися справи

Феміда продовжує досліджувати письмові докази у справі Юрія Крисіна, якому закидають тортури учасників Революції Гідності та хуліганство.

Під час слухання прокурор Юлія Малашич надала протоколи слідчих експериментів 2016 року. Кожен з них стосувався і потерпілих, і осіб, яких обвинувачуваний, ймовірно, залучав до перешкоджання мирним протестам, вчинення насильницьких дій та навіть викрадення людей.

Прокурор переконує – Юрій Крисін особисто виплачував гроші за такі дії. Втім, адвокат ці звинувачення відкидає.

"Ми продовжували дослідження письмових доказів у матеріалах кримінального провадження. Черговий раз підтвердили, що виплату коштів за такі незаконні дії здійснював особисто і безпосередньо обвинувачений Крисін. Ці дії є фактично продовженням тих дій, за які вже засуджено обвинуваченого Крисіна", – зазначила Малашич.

Нагадаємо, Юрій Крисін вже відбуває покарання в Торецькій колонії через причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Суд заґратував його на 5 років. Кримінальне провадження у справі щодо злочинів під час Революції Гідності ще триває – вже понад рік. Наступне засідання призначили на 20 серпня.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Наступний матеріал
"Марш для родин загиблих, та про них в ОПУ якраз і забули": політолог пояснив, про що свідчать реальні дії переможців виборів
Loading...