Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько www.eurointegration.com.ua

Людина, яка возвеличує РФ, не може представляти Україну в Раді Європи – Федина про Єлизавету Ясько

Читайте по-русски
На думку депутатки, Україна має їхати в ПАРЄ, щоб боротися проти безчинства Росії

Єлизавета Ясько не може представляти Україну в Раді Європи через свою прихильність до Росії. Таку думку висловила нардна депутатка від партії "Європейська солідарність" Софія Федина в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі".

"Погоджуюся з постом у Facebook свого колеги Володимира Ар'єва, який наголосив, що якщо треба повертатися, то заради того, щоб чітко боротися проти безчинства, яке здійснює Московська Федерація, і нагадувати Раді Європи засади, на яких вона створювалася: повага до прав людини і демократії. Це саме речі, які кожного дня знищує і порушує Москва", – сказала Федина.

Вона додала: "Коли українська делегація восьмого скликання зробила демарш – це було правильно. Вони показали позиціонування. Коли відбулося нове скликання ВР, і була сформована нова делегація, вона мала бути у Раді Європи, щоб підтвердити свої повноваження. Наразі у нас склалася ситуація, коли Україна відсутня у всіх комітетах та комісіях. Україна втратила будь-який голос. Натомість РФ здобула усі можливі голоси, чим вона активно користається у кожній структурі Ради Європи".

"Я не вважаю, що людина, яка возвеличує Московську Федерацію, і під час Майдану вчилася там, для якої ідолом є російські ведучі і артисти, гідна і може представляти Україну у Раді Європи. Тим паче, може відстоювати український інтерес", – резюмувала депутатка.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, голова постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ, народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько заявила, що комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва схвалив постанову про участь української делегації в січневій сесії в ПАРЄ.

Про повернення України в ПАРЄ напередодні повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

Попередній матеріал
Які можливості українцям надає законопроєкт "Про працю" – медіа-захід
Наступний матеріал
Перше засідання Верховної Ради: двох нардепів зловили на "кнопкодавстві"
Loading...

"Українська делегація в ПАРЄ показала хребет": Кулеба розповів про тиск в Асамблеї

"Кидати цей майданчик на поталу Кремлю неправильно": Гончаренко про неучасть України у ПАРЄ

У МЗС заявляють, що українську делегацію намагаються змусити взяти участь у засіданні ПАРЄ

Українська делегація не братиме участі в сесії ПАРЄ – тепер уже офіційно

Повернення Росії в ПАРЄ: Велика Британія приєдналася до протесту – Ар’єв

"Не відповідали демократичним стандартам" – ОБСЄ про парламентські вибори в Білорусі