Борис Кушнірук
Борис Кушнірук 5 канал

"Люди обрали владу, яка нічого, крім хаосу, породити не може": експерт про дії уряду і президента

Читайте по-русски
Борис Кушнірук вважає, що фаховий рівень урядовців не відповідає тим завданням, які стоять перед країною

Той хаос, який українці спостерігають в усіх сферах, він цілком закономірний через те, що у владі люди без будь-якого досвіду. Таку думку в етері ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" висловив економічний експерт Борис Кушнірук.

"В глобальному плані очевидно, що люди обрали у владу людей, які ніколи не мали політичного і управлінського досвіду, тому нічого, крім хаосу, це породити не може. Той хаос, який ми спостерігаємо в усіх сферах, він цілком закономірний. Те, що в цьому хаосі з'являються ще й пройдисвіти, корупціонери і люди, які фактично працюють на російські спецслужби, то це теж цілком очевидний наслідок того, що у владі опинилися люди без відповідних професійних знань", – сказав він.

За словами експерта, будь-яка сфера діяльності – це певне виростання, але якщо людина "з грязі в князі", то це неминуче буде призводити до тих проблем, які зараз є.

"Інша річ, що президент у нас не відповідає за економічну політику, тому було б неправильно, щоб ми почали казати про президента в цьому контексті. Ми чудово розуміємо, що цей уряд фактично є надто ручним по відношенню до Офісу президента. Тобто уряд не вирішує і не визначає того, що має відбуватися", – розповів Борис Кушнірук.

Експерт додав, що влада сама по собі не може нічого визначати, бо "їхній фаховий рівень не відповідає тим завданням, які стоять перед країною".

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Голос" Роман Лозинський у студії "5 каналу" заявив, що Офіс президента і сам президент Володимир Зеленський не розв'язують конституційну кризу, замість цього вони намагаються встановити контроль над Конституційним Судом.

Попередній матеріал
Переговори сам на сам з Зеленським – це мрія Путіна – Геращенко
Наступний матеріал
44 дні війни: історія про місто Фюзулі і як Азербайджан планує відновити руїни – сюжет
Loading...

"Якщо в нас депутати – весільні фотографи, то хто може бути міністром?" – Капранов про призначення Шкарлета

Витрачених на дороги грошей вистачило б, аби двічі вакцинувати всю Україну Pfizer – політолог

Бойовики "ОПЗЖ" VS влада: чи вдасться "п'ятій колоні" запустити "февральскую контрреволюцию"? – "Час Ч"

Уряд підвів нас до вибору – або вимикається електрика, або імпортуємо з Росії – Омелян про ситуацію в енергетиці

Година запитань до уряду та пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція

Стало відомо, хто і як отримає компенсації за підвищену плату за електроенергію