Інна Совсун, "Голос"
Інна Совсун, "Голос" 5 канал

Доки уряд керується стратегією "як нам пережити зиму", нам не розвинути країну – депутатка

Читайте по-русски
Зараз уряд героїчно розв'язує проблему, яку сам і створив, проваливши інформаційну кампанію щодо ринку газу, вважає Інна Совсун

Кабінету Міністрів не потрібно було б вводити державне регулювання ціни на газ, якби він не провалив кампанію з інформування громадян щодо газового ринку і можливості зміни постачальників. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказала депутатка фракції "Голос" Інна Совсун.

"Стратегія будь-якого українського уряду – не жартую – це фраза, яку я чула на засіданнях Кабінету Міністрів: "Як нам пережити зиму?". І коли ми живемо термінами, як нам пережити зиму, ми ніколи не трансформуємо країну в цілому", – розповіла вона.

Депутатка зазначила, що поточні проблеми також треба розв'язувати, але вони не мають застилати собою розвиток країни.

"Їх треба вирішувати, я не кажу, що не треба. Я кажу, що уряд провалив інформаційну кампанію, кажу, що нам не вистачить субсидій – грошей, які зараз закладені. Я кажу, що нам треба робити модернізацію, енергозбереження і так далі. Проблема в тому, що ми застрягаємо в дискусії, що треба зробити сьогодні і зараз. Хоча це можна було вирішити спокійно і легко, провівши нормальну роз'яснювальну роботу (щодо ринку газу – ред.), і всі громадяни могли б переключитись в грудні на 6,99 грн у постачальників. І не треба було б героїчно вирішувати проблеми, які самі собі створили. Логіка "як нам пережити зиму?" знищує майбутнє для наших дітей. Тому що зараз з метою пережити зиму, ми знищуємо ринок газу", – сказала Совсун.

"Замість того, щоб говорити про те, як зробити українців багатшими, ми говоримо про те, як зберегти монополію і надприбутки для Фірташа і про популістичні рішення… Ми забуваємо, що нам треба країну розвивати", – наголосила депутатка.

"Ми отримуємо дуже змішані повідомлення з боку влади. Перепрошую, але відео Зеленського "ми придумали модель, як знизити тарифи в два рази", дало громадянам хибні очікування. І звичайно, цьому підігрують інтереси монополістів. Чи хоче Фірташ продавати газ за нижчою ціною? Ні, не хоче. Але чи влаштовує його зберегти за собою половину ринку? Так, влаштовує – це краще, ніж втратити. І грають нами всіма олігархи, замість того, щоб нам спокійно розібратися і спільно думати, куди рухати країну", – додала вона.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, Кабмін планує ввести державне регулювання ціни на газ. Ціна на газ для населення встановиться на рівні 6,99 грн за кубометр. При цьому, така ціна діятиме на період карантину або до кінця опалювального сезону.

Попередній матеріал
Facebook видалив десятки акаунтів, пов'язаних із "Європейською солідарністю"
Наступний матеріал
Харківський "Біолік" і "Спутнік V": хто і навіщо просуває російську вакцину в Україні
Loading...