Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

"Людей намагаються ламати": у "ЄС" заявили про тиск з боку влади перед місцевими виборами

  Читайте по-русски
  Ірина Геращенко розповіла, що "слуги" тиснули на головного лікаря лікарні імені Мечникова у Дніпрі Сергія Риженка, аби той балотувався у міські голови Дніпра від "Слуг народу"

  Співочільниця фракції партії "Європейська солідарність" Ірина Геращенко та голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця заявили про тиск з боку влади на людей, які йдуть у їхні політичні партії. Про це вони розповіли в ефірі токшоу на каналі "1+1", пише "Новое время".

  Палиця сказав: "Те, що влада забороняє йти керівникам шкіл, вчителям, лікарям до опозиційних партій, я відчув ще восени 2015 року… Те, що відбувається сьогодні, перевершує те, що відбувалося у 2015 році. У Київській області на кандидатів у міські голови, які йдуть від нас, дали команду тиждень тому підняти всі кримінальні справи, дати підозри до виборів. Щодо мене, то сказали два тижні тому підняти всі справи, які були у Волинській облраді, включаючи бурштин, і скільки Палиця був на робочому місці часу, а чи отримував Палиця за це зарплату – привезти їх до Києва і підняти все на Палицю. І сказали: "З партією не боріться, але з лідером треба боротися".

  За словами політика, СБУ дає команди всюди "підіймати кримінальні справи проти людей".

  Він також розповів, що на Донеччині вчителька звичайної школи, яка пішла кандидатом у районну раду від його партії, була звільнена за командою голови Донецької ОДА наступного дня з роботи. І додав, що це відбувається всюди, бо люди не хочуть йти в "Слугу народу". 

  Слова Палиці також прокоментувала і Ірина Геращенко.

  Політик казала таке: "Це правда… Ми багато працюємо в регіонах і ідеологічно наші люди бояться… За їхніми словами, вчителі розповідають, що директори шкіл не йдуть з нами в списки, тому що їм погрожують звільненням з роботи, виключенням їхніх шкіл з "Великого будівництва". З повагою ставлюся до Сергія Риженка (головлікар балотуватиметься в міські голови Дніпра від "Слуги народу" – ред.)… Всі прекрасно знають, який був тиск на лікарню і на пана Риженка для того, щоб "отримати" його в "Слуги народу". Не все пан Риженко може сказати, а я можу дозволити собі сказати правду".

  Співочільниця "Європейської солідарності" додала: їй шкода, що "хребти намагаються ламати людям, які дуже багато прагнуть зробити для країни".

  Читайте також: "Політичне дикунство": як політики почали підкуповувати виборців до місцевих виборів-2020

  Попередній матеріал
  КВУ попереджає про загрозу зриву агітаційної кампанії на місцевих виборах – причина
  Наступний матеріал
  Приниження України і ляпас президенту – Клімкін відреагував на обшук автівки посла України білоруськими прикордонниками
  Loading...

  КВУ попереджає про загрозу зриву агітаційної кампанії на місцевих виборах – причина

  Як вінницькі вкладники фінансової піраміди B2B голосуватимуть – "Час Ч"

  "Політичне дикунство": як політики почали підкуповувати виборців до місцевих виборів-2020

  Із чого стартував новий політичний сезон Ради та що на порядку денному – сюжет

  Масова посівна кампанія: де найкраще під вибори латають дороги – "Час Ч"

  Зміна виборчої адреси через інтернет – переваги та недоліки цьогорічної новації