Прозапас
Прозапас 5 канал

Кучма має показати директиву, якою керується – офіцер запасу

Читайте по-русски
Після оприлюднення учасником Тристороннього переговорного процесу можливого плану дій, незрозуміло хто саме пропонує відмовитися від вогню у відповідь на фронті: президент, РНБО чи сам Кучма

Українське суспільство не надавало повноважень Леонідові Кучмі робити беззахисними українських солдатів на фронті. Про це в ефірі "5 каналу" сказав ветеран АТО, офіцер запасу Валерій Прозапас.

"Його вповноважують. Він має мати директиви. Я думаю, що після цього, після цих його заяв, суспільство має право побачити на папері, які він отримав директиви. Тобто він виступає від імені всієї нації і каже такі речі. Тому тепер ми хочемо знати правду: хто його вповноважив? Це зробив президент, це зробила СНБО? Чи хто це зробив? Чи це самодіяльність?" – сказав Прозапас.

Він додав, що заяви Кучми мають бути проаналізовані відповідними службами.

"Мають реагувати на ці речі ті державні установи, які ще не зрадили. Тобто має дати оцінку парламент, цим словам і цим діям мають дати оцінку спецслужби, має дати оцінку РНБО, яке я зараз вважаю, в принципі, некомпетентним, але вони мають дати нам відповідь", – вважає ветеран АТО.

Прозапас також додав, що такі дії є провокативними стосовно українського суспільства і можуть викликати масштабні протести. А в такому разі може розгорітися значний громадянський конфлікт, що буде вигідний лише Росії.

Нагадаємо, Кучма заявив, що варто прописати умови дотримання тиші. Серед них – у жодному разі не відкривати вогоню у відповідь.

Повний запис програми дивіться тут:

Попередній матеріал
"Зберегли життя цивільних": Бориспіль і Вінниця вшанували загиблих 5 років тому членів екіпажу АН-30
Наступний матеріал
Артур Герасимов у програмі "Інформаційний вечір"
Loading...