Леонід Кучма
Леонід Кучма 5 канал

"Не стріляти у відповідь": Кучма на ТКГ запропонував новий режим припинення вогню

Читайте по-русски
На Мінських перемовинах домовилися запровадити нове перемир'я на Донбасі

На Донбасі найближчим часом можуть запровадити черговий режим припинення вогню. Для цього нині розробляють новий механізм. Про це за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи заявив Леонід Кучма.

Пропозиції учасники Мінського процесу мають надати до 19 червня. Зі слів Кучми, ще необхідно прописати умови дотримання тиші. Серед них – в жодному випадку не відкривати вогонь у відповідь.

Крім того, Кучма висловив упевненість, що найближчим часом вдасться досягнути прогресу в питанні обміну заручниками. Стосується це і військовополонених українських моряків.

"До 19 числа повинна група розробити такі пропозиції… Що стосується обміну військовополонених або незаконно утримуваних – я не можу сказати, що завтра буде принципове рішення, але я чітко знаю, що питання, скільки на скільки і так далі, почнуть вирішуватися…", – запевнив Кучма.

Нагадаємо, це перші переговори в Мінську після перепризначення Кучми головою української групи. Планувалося, що участь в засіданні візьме і чільник Генштабу Руслан Хомчак. Утім, президент змінив рішення і замість нього на зустріч поїхав генерал-майор Богдан Бондар. А замість Ірини Геращенко в гуманітарній підгрупі задіяна ексомбудсмен Валерія Лутковська.

Попередній матеріал
Вибори не скасує, але Зеленському доведеться відкликати указ – експерт про рішення Конституційного Суду
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Loading...