rusgosnews.com

"Клих не зник – його повернули до в'язниці" – омбудсмен

  Читайте по-русски
  Незаконно ув'язненого в РФ Станіслава Клиха планує відвідати український консул

  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook, що інформація про нібито зникнення українського політв'язня в РФ Станіслава Клиха не підтвердилася.

  "Інформація, що з’явилася у ЗМІ напередодні пізно ввечері про зникнення Станіслава Клиха, не підтвердилася. Як повідомили українському консулу у Федеральній службі виконання покарань РФ, Станіслав три тижні перебував у лікарні через загострення бронхіту. Зараз його повернуто до пенітенціарної установи Челябінської області", – зазначила омбудсмен.

  Також, за словами Денісової, 9 серпня Станіслава Клиха планує відвідати український консул.

  Раніше російська правозахисниця Тетяна Щур повідомила в соцмережі, що українського політв'язня у РФ Станіслава Клиха 30 липня відправили з тюремної лікарні в Челябінську назад до в'язниці у Верхньоуральську, але там його прибуття підтвердили не одразу.

  Нагадаємо, Станіслава Клиха затримали на території Росії 2014 року. Він нібито брав участь у Першій чеченській війні 1995 року на боці чеченських повстанців. Також у цій справі проходить українець Микола Карпюк.

  Попередній матеріал
  Літні вечори у філармонії: розклад концертів на серпень
  Наступний матеріал
  Слова Медведчука перевірять на ознаки сепаратизму – рішення суду