Станіслав Клих, лікарня, тортури
Станіслав Клих, лікарня, тортури соцмережі

"У в'язниці вже задихається": бранець Кремля Клих підозрює, що у нього важка хвороба

  Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами – вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини

  Український політв'язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри. Він також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров'я, Клиха повернули з лікарні Челябінська до в'язниці у Верхньоуральську.

  Про це розповіла мати політв'язня Тамара Клих, яка розмовляла з сином телефоном 9 січня, повідомляє "Українська правда" з посиланням на одне з українських ЗМІ.

  "Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в'язниці. Жодного діагнозу не поставили", – сказала вона.

  За її словами, Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами – вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.

  Тамара Клих розповіла, що листи політв'язень не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць.

  "Для того, аби поговорити, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко", – зазначає видання.

  "Стас каже, що йдуть чутки про його переведення на Сахалін. Він і згоден, аби його перевели чи туди, або туди, де Сенцов. Адже говорить, що в цій в’язниці він вже задихається", – підкреслила мати політв'язня.

  Вона додала, що родина хоче, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати. Про це повинен клопотати адвокат.

  За словами Тамари Клих, захисник спілкується лише зі Станіславом, а матері політв'язня він не телефонує.

  Нагадаємо, у грудні Станіслав Клих написав відкритого листа, в якому повідомив, що перебуває у критичному стані, є підозра на гангрену та рак. У 2016 році Росія кинула Станіслава за ґрати на 20 років. Окупанти закидають йому участь у військових діях у Чечні в 94-95 роках. Клих не раз наголошував, що в Чечні ніколи не був.

  Попередній матеріал
  "50 відтінків синього": Джамала порадувала шанувальників світлинами з відпочинку
  Наступний матеріал
  У центрі Лондона відбулася акція проти агресії РФ

  Денісова отримала відповідь щодо стану двох українських політв'язнів

  "Є підозра на рак": Супрун розповіла про лист Клиха з колонії РФ

  Мати політв'язня Панова розповіла, в яке місто його знову етапують

  Кір в Україні: помер 49-річний чоловік

  "Люба, я помираю": Супрун розповіла про "чоловічий грип"

  Нині йому б виповнився 81 рік: цього дня народився борець за незалежність України Василь Стус