ПЦУ
ПЦУ 5 канал

Стало відомо, скільки українців підтримують створення ПЦУ – соцопитування

  Частка супротивників створення в Україні Помісної автокефальної Православної Церкви не змінилася

  Результати загальнонаціонального дослідження, проведеного з 19 по 25 грудня 2018 року свідчать про те, що майже половина українців підтримує створення в Україні Помісної автокефальної Церкви. Про таке повідомив "УНІАН".

  "43% громадян України підтримують створення в Україні помісної автокефальної Православної Церкви, не підтримують – 22%. Частка тих, хто підтримує її створення істотно зросла, порівняно з травнем 2018 року (тоді таку підтримку висловлювали 31% респондентів), за рахунок скорочення частки тих, кого це не цікавить, і тих, хто не визначився (сумарна частка таких респондентів знизилася з травня по грудень з 49% до 35%)", − сказано у результатах дослідження.

  Слід зазначити, що частка супротивників створення в Україні Помісної автокефальної Православної Церкви не змінилася на статистично значущому рівні (20% − у травні і 22% − у грудні).

  Крім того, відсоток тих, хто підтримує створення Помісної автокефальної Православної Церкви, переважає частку тих, хто проти: у західному (відповідно 70% і 7%) та центральному (відповідно 52% і 18%) регіонах.

  У східному регіоні, навпаки, більше тих, хто це не підтримує (відповідно 15% і 42%), тоді як на півдні відсоток майже не змінився (відповідно 24% і 21%).

  У східному і південному регіонах великою є частка громадян, які або не цікавляться цією проблемою, або не визначилися (такі становлять 44% на сході і 55% на півдні).

  Попередній матеріал
  Вбивство працівника УДО в Києві: боксера Очеретяного відпустили під заставу
  Наступний матеріал
  "50 відтінків синього": Джамала порадувала шанувальників світлинами з відпочинку

  В українців на сході зросла довіра владі – радник з питань миру та розвитку ООН

  Антарктика тане: площа морського льоду знизилася до рекордно низького рівня

  Порошенко: Томос для України – топ-новина міжнародних видань

  Створили ліки, які можуть зупинити втрату пам'яті при хворобі Альцгеймера

  "Родичка" Нептуна: дослідники виявили екзопланету з аномальною вагою

  Стало відомо, скільки часу "швидка" їде на виклик в Україні