Ліки, таблетки
Ліки, таблетки Depositphotos

Створили ліки, які можуть зупинити втрату пам'яті при хворобі Альцгеймера

  У разі успіху випробувань, це може привести до нового напрямку в лікуванні деменції

  Американські вчені розпочали нове клінічне дослідження препарату від хвороби Альцгеймера. Про таке повідомило ZN.UA з посиланням на Naked science.

  Наразі оголосили набір добровольців, які хворі на цю недугу. Ціль дослідження – з'ясувати, чи може новий препарат зупинити втрату пам'яті при цьому захворюванні.

  Слід зазначити, що у разі успіху випробувань, воно може привести до нового напрямку в лікуванні деменції. Дослідження розраховане на 48 тижнів, протягом яких добровольці вживатимуть плацебо, або препарат трорилузол (troriluzole), який, за даними WGME, уповільнює швидкість відмирання клітин мозку.

  Довідково, Рилузол – активна речовина трорилузола та інших подібних препаратів – це нейропротектор, що змінює хімічні шляхи до мозку для запобігання накопичення глутамату – медіатора, який бере участь у клітинній дисфункції, пов'язаної з нейродегенеративними захворюваннями. З 1995 року воно використовувалося для лікування бічного аміотрофічного склерозу (БАК).

  Однак нова версія препарату, розроблена Biohaven Pharmaceuticals, отримала схвалення FDA в якості нового механізму для лікування БАК. Творці стверджують, що препарат може допомогти людям, які страждають від хвороби Альцгеймера, так само, як допомагає в лікуванні БАК, оскільки в механізмах клітинної загибелі при обох захворюваннях є схожість.

  Попередній матеріал
  У Києві відремонтують Майдан Незалежності та Хрещатик – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Україна та Польща спільно розробляють нову систему ППО

  "Родичка" Нептуна: дослідники виявили екзопланету з аномальною вагою

  Стало відомо, скільки часу "швидка" їде на виклик в Україні

  Політтехнолог Трампа Манафорт обговорював Україну з російським розвідником

  Трамп розповів американцям, чому хоче будувати стіну на кордоні з Мексикою: звернення

  У Лас-Вегасі чотирилапі роботи доставлятимуть посилки на безпілотних авто

  Новинка від Hyundai: в компанії створили робота для рятувальних операцій