zn.ua

Кличко: Зеленський відпустив ситуацію в столиці – і тепер Богдан очолює "командну гру" у боротьбі за владу в Києві

  Читайте по-русски
  Зеленський не втручається, але дії голови ОПУ з ним узгоджені, вважає міський голова

  Міський голова Києва Віталій Кличко вважає, що його звільнення з посади голови Київської міської державної адміністрації лобіює голова Офісу президента Андрій Богдан. Про це він сказав в інтерв’ю Кличка "BBC News Україна.

  "Переконаний, що цим питанням займається Богдан. Я знаю, що він партнер Вавриша (Андрій Вавриш – член команди Зеленського, який працював у будівельному бізнесі – ред.) у багатьох будівельних проектах у місті Києві. Ну, і група людей, які це підтримують. Переконаний, що це командна гра", – вважає Кличко.

  Міський голова Києва зазначив, що мав зустріч із президентом.

  "Я зустрічався з паном Зеленським, ми обговорили багато питань. Розумію, що йому потрібен час для того, щоб вникнути, опуститись в матерію і зрозуміти те, що відбувається. У нього часу для цього ще не було, тому він відпустив ситуацію (в Києві) і доручив її Богдану", – сказав він.

  Водночас, на думку Кличка, Зеленський підтримує дії Богдана.

  "Переконаний, що це командна гра. Зеленський до цього прямого стосунку не має, але ці дії з ним узгоджені", – сказав міський голова.

  Також Кличко прогнозує, що з великою імовірністю президент видасть указ про його звільнення. Водночас Кличко запевнив, що не збирається здаватись і продовжить працювати на посаді столичного міського голови.

  Нагадаємо, раніше Кабмін погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Про це під час брифінгу повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Тепер остаточне рішення має ухвалити президент.

  Попередній матеріал
  Прокурори восьми областей України втратили свої посади
  Наступний матеріал
  У Bellingcat вважають, що звільнення Цемаха не вплине на справу MH17 – що відомо
  Loading...