Богдан
Богдан відкриті джерела

Кличко написав заяву на Богдана через "самоправство" – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Міський голова Києва просить поліцію розпочати розслідування "незаконних дій" Богдана

  Міський голова Києва Віталій Кличко написав заяву у Нацполіціюз проханням відкрити кримінальне провадження щодо "самоправства" голови Офісу президента Андрія Богдана. Про це йдеться в заяві очільника Києва до правоохоронців, яка опинилася в розпорядженні "Радіо Свобода". 

  Як зазначається у ЗМІ, відповідно до документа, поданого до Головного управління Нацполіції Києва, Кличко вважає, що Богдан вчинив кримінальне правопорушення, коли звернувся до Кабміну з листом щодо його звільнення – оскільки такі дії, на його думку, не належать до його посадових обов'язків як голови ОП.

  "З урахуванням того, що керівник Офісу президента України не наділений повноваженням щодо ініціювання звільнення голови КМДА, однак вчинив дії, направлені на усунення Кличка В. В. з посади голови КМДА, що свідчить про здійснення Богданом А. Й. самовільного та всупереч установленому порядку вчинення дій щодо звільнення Кличка В. В. із займаної посади", – наводить текст із заяви Кличка "Радіо Свобода".

  У зв’язку з цим він просить правоохоронців внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань і розпочати розслідування "незаконних дій" Андрія Богдана.

  "Вважаю, що з огляду на вказані обставини дана заява містить достатньо фактів на підтвердження того, що в діях Керівника офісу президента А. Богдана міститься склад кримінального правопорушення, передбачений статтею 356 КК України", – йдеться в документі.

  Крім того, нинішній очільник Києва вказує в документі, що однією з підстав внесення Кабміном подання щодо його звільнення з посади голови КМДА є "закінчення строку повноважень президента".

  "З урахувань того, що головою КМДА може бути лише Київський міський голова, який обирається на виборах до місцевого самоврядування, тобто згідно з установленим порядком, головою КМДА назначається особа, яка обрана міським головою, а спонукання до звільнення голови з посади всупереч визначеним нормам є кримінальним правопорушенням", – йдеться у заяві Кличка.

  Зазначається, що Богдан поки не відреагував на звернення Кличка до Нацполіції.

  Нагадаємо, Офіс президента спрямує до правоохоронців інформацію про можливі корупційні схеми в Київраді. Про це заявив чільник відомства. Андрій Богдан також повідомив під час брифінгу, що він кілька разів зустрічався з головою КМДА. І Віталій Кличко в розмові нібито підтвердив, що не контролює Київради і йому доводиться йти на компроміс із "смотрящими". Пізніше Кличко звинуватив Богдана у маніпуляціях та порушеннях Конституції.

  Попередній матеріал
  "Ця практика застаріла": Скалецька готує звільнення всіх своїх радників (оновлено)
  Наступний матеріал
  Тортури в дитячому притулку: поліція і ДБР проводять розслідування
  Loading...

  "Нафтогаз" – Кличку щодо опалювального сезону в Києві: гріти порожні класи немає сенсу

  Віталій Кличко зібрав сесію Київради – трансляція

  Кличко розповів, коли в столиці почнеться опалювальний сезон

  Нардеп від "Слуги народу" просив у Кличка 8 квартир – BIHUS.info

  Кличко повідомив, що КСУ розпочав провадження стосовно тлумачення закону про столицю

  Кличко проінспектував будівництво Шулявського мосту – включення