Касько: З помстою я розберусь, а от чесні прокурори тепер не зможуть "підняти голову"

Прокурорам соромно сказати, де вони працюють - до такого рівня дійшла ця інституція, зазначив Касько

Колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що його кримінальне переслідування – це демонстрація того, що будь-які нові погляди в Генеральній прокуратурі будуть переслідуватись. Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"Мета, мені здається, подвійна. Це, по-перше, помста, але це не так страшно. Найбільш важливо, що це демонстрація всім у прокуратурі, що будь-які погляди інші, ніж ті, які характерні для старої корумпованої системи, будуть переслідуватися. Кожен, хто захоче підняти голову і змінити щось, буде одержувати таку відповідь", - зазначив він.

Касько зауважив: "З помстою я розберусь. Питання в іншому: що дуже багато людей у самій прокуратурі, які були готові працювати за новими правилами, яким набридло те, що відбувається в органах прокуратури, яким набридло, що вони не можуть сказати людям на вулиці, де вони працюють, тому що соромно сказати, де ти працюєш, через те, до якого рівня дійшла ця інституція. Власне кажучи, вони тепер не скоро зможуть висловити свою позицію і підтримати реформи".

Нагадаємо, екс-заступник генпрокурора Віталій Касько сказав, що не підписував повідомлення про підозру, яке оприлюднила на сайті ГПУ.

Попередній матеріал
Генштаб показав, як відбувається підготовка бійців Сил спецоперацій ЗСУ
Наступний матеріал
Касько: НАБУ не бачить підстав для підозри щодо квартир

Касько розповів про "заказушний підрозділ" ГПУ, який вручив йому підозру

Каську загрожує до 12 років позбавлення волі – ГПУ

Аваков про відставку Каська: Це вульгарне зведення рахунків

Касько прокоментував оголошення йому підозри

Прокурор ГПУ підтвердив оголошення підозри Каську

5 канал - трансляція наживо