Владислав Куценко 5 канал

Каську загрожує до 12 років позбавлення волі – ГПУ

Колишнього заступника генпрокурора звинувачують у незаконному привласненні квартир

До 12 років позбавлення волі загрожує колишньому заступнику генпрокурора Віталію Каську. Про це сьогодні на брифінгу заявили слідчі ГПУ. За їхніми даними, на посаді працівника прокуратури Касько отримав спочатку квартиру на 48 квадратних метрів, а пізніше - на 155 квадратів.

Обидві квартири надавалися як службові, але згодом були приватизовані. Причому у другому випадку Касько вніс у документи неправдиві відомості щодо своїх близьких, кажуть у ГПУ. Через це слідчі підозрюють його у шахрайстві.

"Для того, щоб отримати таку площу, він подає документи, що він мешкає разом із дідусем, мамою та сестрою, які є безхатченками, тобто не мають житла. А тому він просить надати йому таку службову квартиру. Тобто тут є обман, який полягає у тому, що його мама була власником двох квартир", - заявив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

Захист Каська і сам екс-прокурор звинувачення називають необґрунтованими та сфабрикованими, які спрямовані на дискредитацію.

"Віталій Касько жодного злочину не вчиняв, жодних шахрайських дій на заволодіння майном також не робив. В процесі слідства, якщо воно буде об’єктивним, ми зможемо це довести. Він квартири отримував, але я не можу зараз до тонкощів розповісти, яким чином це відбувалося", - розповів адвокат Каська Євген Грушовець.

Сьогодні слідчі мали допитати підозрюваного, але, за словами прокурорів, він спізнився, тож допит перенесли на завтра. Адвокат Каська запевняє, що вони не знали про точний час допиту.

Нагадаємо, вручили та оголосили підозру у вчиненні злочину Каську вночі 11 квітня просто на вулиці, біля столичного театру Івана Франка.

У лютому Касько повідомив про те, що йде у відставку під час брифінгу щодо розслідування справи так званих "діамантових прокурорів". Сказав, що більше не може працювати в Генпрокуратурі через корупцію та тиск.

Попередній матеріал
"Худа, з чорними колами під очима. Вага менше 60 кг" – до Савченко пустили адвоката
Наступний матеріал
Слідство з'ясувало причину замаху на вбивство експерта у справі збитого Boeing-777, проте замовники невідомі
Теги:
Loading...