5 канал

Прокурор ГПУ підтвердив оголошення підозри Каську

Колишньому заступнику генерального прокурора Віталію Каську вночі просто на вулиці, біля столичного театру Івана Франка, вручили та оголосили підозру у вчиненні злочину

Інформацію про вручення та оголошення підозри у вчиненні злочину Віталію Каську "5 каналу" підтвердив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

За його словами, підозра стосується справи щодо шахрайства з нерухомістю. Перед врученням підозри зловмисники замастили автівку Каська невідомою речовиною, щоб він не міг її відкрити та поїхати, саме у цей час і з'явилися співробітники Генпрокуратури.

Підозру ж зачитували звичайні слідчі. Хоча, за словами адвоката, це мали робити сам генпрокурор чи його заступники. Також захисники Каська припускають, що за їхнім підзахисним стежили. На місце події довелося викликати поліцію, яка зафіксувала факт псування майна. Ані Касько, ані його адвокати не вважають те, що відбулося, оголошенням підозри.

"Підійшли невідомі особи, які, як я побачив, пошкодили мій автомобіль, налили невідому суміш на дверцята і механізм відкривання дверей. Намагалися вчинити якісь незаконні дії, зачитували якісь папірці, які не відповідають кримінально-процесуальному законодавству. У принципі, дивуватися немає чому - це все зрозуміло, хто це замовив і чому саме так робиться",-  зазначив Касько.

"О 23-й годині сказали, що вони будуть проводити якісь слідчі дії, проте до кінця незрозуміло, які. Після цього вони не представилися, не дали жодного документу. Ви бачили, що вони були одягнені у спортивний одяг", - зазначив адвокат Каська Євген Грушковець.

Нагадаємо, про те, що йде у відставку, Касько повідомив під час брифінгу щодо розслідування справи так званих "діамантових прокурорів". Сказав, що більше не може працювати в Генпрокуратурі через корупцію та тиск.

Попередній матеріал
Президент розповів, що обов'язково має бути в програмі нового уряду
Наступний матеріал
Бойовики із ствольної артилерії, зенітних установок та мінометів обстрілюють позиції сил АТО
Теги:
Loading...
Відставка Каська стала яскравим прикладом топової корупції в Україні - експерт

Відставка Каська стала яскравим прикладом топової корупції в Україні - експерт

Шокін підписав заяву про звільнення Каська

Шокін підписав заяву про звільнення Каська

Устінова: Шокін пішов по дуже хитрій схемі, фактично забравши у Сакварелідзе і Каська всі повноваження в ГПУ

Устінова: Шокін пішов по дуже хитрій схемі, фактично забравши у Сакварелідзе і Каська всі повноваження в ГПУ