Касько прокоментував 5 канал

Касько прокоментував оголошення йому підозри

Повістки на допит в ГПУ Віталій Касько досі не отримував, але щойно його викличуть, обов'язково піде до слідчих

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько назвав усі звинувачення на свою адресу сфабрикованими.

"Це все є необґрунтовано і сфабриковано Генеральною прокуратурою, при цьому люди, які виступають від імені Генеральної прокуратури, використовують оці неправдиві дані для маніпуляцій. Окрім того, вони збираються оприлюднювати якісь дані на сайті, незважаючи на те, що це є таємницею досудового розслідування. Тим самим, я вважаю, єдиною метою цього розслідування є моя дискредитація. Судячи з вчорашньої події, за мною було організоване стеження. В мене є інформація, що всі ці дії уже не перший місяць вчинялися, для того щоб я покинув країну. Я навідріз відмовився покидати країну і буду відстоювати свої права в будь-яких судах і в будь-яких правоохоронних органах", - заявив Касько.

Генпрокуратура закидає Каську незаконне заволодіння службовою квартирою у середмісті Києва. Кажуть, що сьогодні його мають допитати, і зазначають, що вночі Каську вручили підозру. Щоправда, ані сам Касько, ані його адвокати не вважають це оголошенням звинувачень, заявляючи, що було грубо порушено кримінально-процесуальне законодавство.

Вночі просто посеред вулиці біля столичного театру імені франка його машину спершу облили невідомою речовиною, а потім з'явилися невідомі особи, які представившись співробітниками ГПУ, почали читати обвинувачення.

Нагадаємо, Касько повідомив про те, що йде у відставку під час брифінгу щодо розслідування справи так званих "діамантових прокурорів". Сказав, що більше не може працювати в Генпрокуратурі через корупцію та тиск.

Попередній матеріал
У Харкові демонтують постамент найбільшого в Україні пам'ятника Леніну
Наступний матеріал
Керівник "Народного фронту" передав Гройсману заяву Яценюка про відставку
Теги:
Loading...

Прокурор ГПУ підтвердив оголошення підозри Каську

Відставка Каська стала яскравим прикладом топової корупції в Україні - експерт

Шокін підписав заяву про звільнення Каська