5 канал

Касько: НАБУ не бачить підстав для підозри щодо квартир

НАБУ було змушене через суд почати розслідування кримінального провадження щодо Каська за фактом незаконного привласнення квартири за п'ятьма статтям Кримінального кодексу України

Національне антикорупційне бюро України не бачить підстав для підозри щодо привласнення квартир колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська. Про це заявив сам Касько в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"Ви знаєте, що за зверненням оцих народних депутатів, оцих специфічних, які займаються цим вже півроку (підозра у шахрайстві з нерухомістю - 5.ua), НАБУ було змушене через суд почати розслідування кримінального провадження щодо Каська за фактом незаконного привласнення тієї квартири, де я зараз живу, за п'ятьма статтями Кримінального кодексу. Так от, НАБУ більше двох місяців розслідує кримінальне провадження і не має ані підозри, ані накладення арешту на квартиру, яка нікуди не дівається", - розповів він.

Касько також додав, що вже був у НАБУ.

"Так от, паралельно порушується кримінальне провадження Генеральною прокуратурою за тим же самим фактом, що є грубим порушенням будь-яких прав людини, тому що два паралельні провадження за одним фактом не може існувати, і там робляться такі дії. Це дуже цікавий факт, до речі, про який ніхто не говорить. Але факт залишається фактом, це подвійне притягнення до кримінальної відповідальності", - зазначив екс-заступник генпрокурора України.

Нагадаємо, сьогодні вночі Віталію Каську вручили та оголосили підозру у вчиненні злочину просто на вулиці, біля столичного театру Івана Франка. Генпрокуратура закидає Каську незаконне заволодіння службовою квартирою у середмісті Києва. Сам Касько заявляє, що ГПУ сфабрикувала справу стосовно нього, чим намагається його дискредитувати.

Попередній матеріал
Касько: З помстою я розберусь, а от чесні прокурори тепер не зможуть "підняти голову"
Наступний матеріал
Передумав: Путін перейменував свою "нацгвардію" у "росгвардію"
Теги:
Loading...

Касько: З помстою я розберусь, а от чесні прокурори тепер не зможуть "підняти голову"

Касько каже, що не підписував повідомлення про підозру: "Це не мій підпис"

Касько розповів про "заказушний підрозділ" ГПУ, який вручив йому підозру

Каську загрожує до 12 років позбавлення волі – ГПУ

Аваков про відставку Каська: Це вульгарне зведення рахунків

5 канал - трансляція наживо