Facebook / Арсен Аваков

Аваков про відставку Каська: Це вульгарне зведення рахунків

  Арсен Аваков прокоментував кримінальну справу стосовно екс-заступника генпрокурора

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував відкриту Генеральною прокуратурою кримінальну справу стосовно екс-заступника генпрокурора Віталія Каська і назвав його "вульгарним зведенням рахунків". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "Я не знаю Каська і не знаю деталей претензій до нього з боку ГПУ, але виглядає це все як негарне вульгарне зведення рахунків", - написав він.

  Як повідомляв 5.ua, у Генеральній прокуратурі заявили, що Віталію Каську повідомлено про підозру в шахрайстві в особливо великих розмірах та використанні свідомо підробленого документа. Йому інкримінують правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 190 і ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Як стверджують у ГПУ, повідомлено про підозру з дотриманням всіх передбачених законом прав підозрюваного, а також з урахуванням перебування Каська в статусі адвоката. У зв'язку з чим підозра підписана заступником генпрокурора. "Касько підозрюється у придбанні права на майно шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в особливо великих розмірах, а також у використанні свідомо підробленого документа", - йдеться в повідомленні ГПУ.

  Сам Касько заявляє, що Генпрокуратура сфабрикувала справу стосовно нього, чим намагається його дискредитувати.

  Попередній матеріал
  Кубів: Президент розпустить Раду, якщо цього тижня не буде сформовано коаліцію та Кабмін
  Наступний матеріал
  Через безперервні атаки на Авдіївку бойовики зазнають дедалі більших втрат
  Loading...