Канадські спостерігачі
Канадські спостерігачі 5 канал

Канадські спостерігачі відмітили активність українських виборців і чесність голосування

Читайте по-русски
Разом із тим, глава місії відзначив деякі проблеми, які Україні слід усунути

Представники місії Канади, які спостерігали за голосуванням в Україні, відзначили демократичність процесу волевиявлення.

Про це вони поінформували під час брифінгу у столиці. Зазначають, що українці були активними під час голосування. 

"Парламентські вибори загалом відповідали міжнародним демократичним стандартам виборів. Результати покажуть ту волю, яку висловило населення, об'єднавшись довкола реформ. Люди активно брали участь у виборах", – заявив почесний голова місії CANADEM-2019 Ллойд Аксуорті.

За його словами, вибори відповідали всім вимогам, а всі виборчі процедури були чесними і відповідними до вибочого процесу. Разом із тим, глава місії вказав на деякі проблеми, які Україні слід усунути. Зафіксовані незначні порушення, втім, на загальний результат вони не впливають.

"Були деякі порушення, вони в цілому не вплинули на результати голосування. Вони, можливо, були наслідком тієї змішаної системи виборів і переважно стосувалися одномандатних округів", — розповів Аксуорті.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Попередній матеріал
Разумков натякнув, що ''Слузі народу'' для коаліції більше ніхто не потрібен
Наступний матеріал
"Не можна перти проти українців": російський телеканал вирізав фразу з голлівудського бойовика
Loading...