Стівен Пайфер
Стівен Пайфер tyzhden.ua

На думку Заходу, 2020 року Кабмін зійшов зі шляху реформ – експосол США в Україні

  Читайте по-русски
  Для України важливо насамперед продовжувати реформи та боротьбу з корупцією

  Минулий 2020 рік, на думку Заходу, був втратою для реформ в Україні. Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер в інтерв'ю виданню "Главком".

  Він також розповів, що під час візиту Зеленського у Вашингтоні американська сторона обов'язково говоритиме про корупцію в Україні.

  Пайфер розповів: "На цій зустрічі будуть головними два питання. По-перше, російська агресія проти України. На даний момент навіть при найкращих намірах Україна та Захід не можуть розв'язати проблему Донбасу, якщо Росія не хоче її вирішувати. Сама Україна не може нічого змінити навіть при існуючих санкціях Заходу. Зрештою, росіяни мають погодитися на вирішення цієї проблеми".

  За словами експосла, друге питання стосуватиметься того, як Україна справляється з внутрішніми реформами.

  "Тож у даній ситуації для України важливо, насамперед, продовжувати реформи та боротьбу з корупцією. Це сприятиме зростанню економіки, підвищуватиме стандарти життя, але також зробить Україну більш стійкою сильнішою державою, спроможною протистояти російській агресії. І росіянам буде значно важче на це впливати", – наголосив Пайфер.

  "При цьому хочу зазначити, що минулий 2020 рік, на думку Заходу, був втратою для України реформ. Уряд зійшов зі шляху реформ", – наголосив експосол.

  І додав: "Я вважаю, що президент Байден захоче почути від президента Зеленського тверді та достовірні запевнення відданості здійснювати реальні необхідні зміни. Переговори торкатимуться не лише політико-безпекових сфер, але й економічної. І було б добре, якби з української сторони пролунала сильна заява про її відданість реформам та боротьбі з корупцією".

  Як повідомляв 5.UA, судову реформу від Зеленського розкритикувала венеційська комісія, а депутати вже внесли понад 500 правок. 

  Попередній матеріал
  Експерти розповіли про основні ризики, що загрожують становленню України
  Наступний матеріал
  Влада і депутати проігнорували прохання обговорити законопроєкт щодо посилення податкового навантаження – заява бізнес-спільноти
  Loading...

  Сільгоспземля на продаж з 1 липня: чи готові влада та селяни – спецефір ток-шоу "Велика політика"

  Операція "Антиолігарх" і Дугарь в Офісі президента – Руслан Рябошапка в ток-шоу "Дійові особи"

  Коли набуде чинності закон про ринок землі, то земля вже буде у фіктивних власників – депутат

  "Ринок землі відкрили для спекулянта": нардеп Івченко впевнений, що реформу провели махінатори зі "Слуги народу"

  "В Україні пародія на путінський режим": екснардеп про владу Зеленського

  "Офіс президента відстоює корупційний суверенітет": експерт про руйнування економіки владою Зеленського