Вадим Івченко
Вадим Івченко 5 канал

"Ринок землі відкрили для спекулянта": нардеп Івченко впевнений, що реформу провели махінатори зі "Слуги народу"

Читайте по-русски
На думку політика, багато земель стануть безхазяйними і передадуться в громади

Ринок землі відкривали ті люди, які ніколи не займалися сільським господарством. Про це в етері ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав народний депутат від фракції "Батьківщина" Вадим Івченко.

"Те, що сьогодні не попало в Державний земельний кадастр, буде називатися безхазяйною територією. А туди не попали лісосмуги, пасовища, долини річок, перелоги і навіть багато природно-заповідних фондів. У тому числі державні підприємства і землі постійного користування. А якщо вони не попали, то вони зараз передадуться в громади як землі безхазяйні", – розповів він.

За словами політика, ці землі мають статус сільськогосподарського призначення або іншого, але вони не належатимуть якісь конкретній людині.

"Вони належатимуть громаді і громада прийматиме рішення. Я не думаю, що громада ухвалить рішення створити природно-заповідний фонд. Річ у тому, що ринок землі відкрили для спекулянта, тому що відкривали люди, які ніколи не займалися сільським господарством. Відкривали махінатори від "Слуги народу", які перед цим тихенько брали у своїх областях по 2 га землі. Ось і вся філософія цієї земельної реформи", – підсумував Вадим Івченко.

Нагадаємо, що 24 травня президент Володимир Зеленський підписав ключовий закон, який запускає земельну реформу. Мовиться про те, що 8 млн га земель, які є поза населеними пунктами, із державної власності передаються на місця. Тобто не чиновник із Держгеокадастру буде вирішувати, що робити з тією чи іншою ділянкою, а місцева влада.

Попередній матеріал
Єдина ферма у Перській затоці: як в ОАЕ вирощують коштовні перлини – сюжет
Наступний матеріал
Раніше ми вірили, що російські війська не пройдуть через північ на наш кордон – Чалий про ситуацію в Білорусі
Loading...

Загроза з півночі: чим небезпечний Лукашенко для України – "Велика політика"

Всеукраїнський форум "Україна 30. Земля", день 3 – відео

Всеукраїнський форум "Україна 30. Земля" – відео

Зеленський підписав ключовий закон, який запускає земельну реформу в Україні

Всеукраїнський форум "Україна 30. Земля" – відео

Рада схвалила один із законопроєктів про ринок землі