twitter.com

"Іхтуттоженєт": РФ намагалась залучити бойовиків з Донбасу до навчань "Захід-2017"

Бойовики не змогли виправдати надії російського керівництва – не доїхали на несправній техніці

Російська Федерація планувала залучити до масштабних військових навчань "Захід-2017" бойовиків, що нині перебувають на українському сході. Про це заявив речник Міністерства оборони України Андрій Лисенко, передає "Радіо Свобода".

Як відзначив Лисенко, ці підрозділи не змогли виконати завдання через брак пального та несправність техніки.

"Ми зараз бачимо, що намагалися залучити до цих навчань російсько-окупаційні війська на Донбасі. Ми отримали дані розвідки, що більшість колон, які мали б вийти у пункти зосередження для виконання паралельних завдань у рамках навчань "Захід-2017", просто не доїхали, тому що чомусь закінчилося пальне. Один із підрозділів на Луганщині, який мав у своєму складі 11 танків, всього три танки були здатні рушити і виконувати завдання. Всі інші - несправні", – розповів речник Міноборони.

Також Лисенко зазначив, що аналіз стану техніки двох армійських корпусів терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" свідчить про те, що 60% техніки не може використовуватися через несправність.

Зауважимо, що Росія нині такі заяви не коментує, однак продовжує заявляти, що не підтримує бойовиків на Донбасі. А от речник МОУ каже, що нині на непідконтрольній Києву частині українського Донбасу залишається 2900 кадрових російських військових.

Як повідомляв 5.UA, раніше у НАТО заявили, що військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем" і після їх закінчення Росія може залишити армію в Білорусі. У Генштабі ЗСУ вважають, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії і Польщу.

У Білорусі своєю чергою заспокоюють: навчання мають лише оборонний характер. До того ж, ужито заходів, що мають "зняти напругу" для України.  Згодом у міноборони Білорусі розповіли, коли війська РФ покинуть країну. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сенат США схвалив $500 млн допомоги Україні та санкціонував летальну зброю
Наступний матеріал
Кіберполіція попереджає: оновлення популярної програми небезпечне
Loading...