Паспорт РФ
Паспорт РФ nahnews.org

Видача російських паспортів на Донбасі може полегшити життя бойовикам – Гримчак розповів як

Читайте по-русски
Гримчак вважає, що людей в ОРДЛО, які отримають паспорт РФ, їх потрібно буде позбавляти українського і закордонного паспорту, виданого в Україні

Дестабілізувати ситуацію та легалізувати бойовиків – це мета видачі російських паспортів на Донбасі. Про це в коментарі "5 каналу" заявив заступник міністра із тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Каже, у майбутньому Росія матиме підстави заявити, що захищає на Сході України своїх громадян. Також, додає, наявність паспорта РФ допоможе уникнути кримінального переслідування України працівникам окупаційної адміністрації так званих "ДНР" та "ЛНР". Щодо тих жителів окупованих територій, які нині вже мають змогу отримати російські паспорти в двох центрах у Ростовській області, Юрій Гримчак наголошує – вони ризикують позбутися громадянства України.

"Конституція України говорить, що українець має мати тільки одне громадянство – громадянство України, тому ті люди, які будуть отримувати або отримують вже громадянство Російської Федерації, можуть втратити громадянство України, і я думаю, що так треба буде робити – анулювати паспорти України, паспорти закордонні, внутрішні і так далі", – переконаний Гримчак.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у Ростовській області РФ запровадили спрощену процедуру видачі паспортів на території окремих окупованих районів Донецької та Луганської областей України.

Попередній матеріал
Видача російських паспортів: Кремль планував це не залежно від того, хто стане Президентом України – МЗС
Наступний матеріал
Діалог має бути встановлений: у МОЗ розповіли, чого очікують від новообраного Президента України
Loading...