Північний потік-2
Північний потік-2 Фото gazprom.com

"Газпром" завернули: Данія відмовилася будувати "Північний потік-2" у власній економічній зоні

  Читайте по-русски
  Маршрут російського газогону не пролягатиме за межами територіальних вод Данії, як на це сподівалися росіяни

  Російський "Газпром" отримав чергову відмову щодо погодження альтернативного маршруту для будівництва двох гілок газопроводу "Північний потік-2" – цього разу від Національного енергетичного агентства Данії. Про таке повідомив чільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв у себе на Facebook.

  "Газпром" отримав чергову відмову в Данії щодо маршруту "Північного потоку-2".  Це, звичайно ж, проект не вбиває. Поки що…Тим не менш, треба знову шукати новий шлях. А Балтійське море не таке вже й велике, та й охочих щось прокласти чи закопати вистачає", – зазначає Коболєв.

  Пост Коболєва
  Пост КоболєваАндрій Коболєв/Facebook

  Трохи більше інформації про це повідомили у "Нафтогазі". Так, у компанії розповіли: у серпні 2018 року Росія подала заявку на так званий "альтернативний маршрут", який мав пролягати на північному-заході від данського острова Борнхольм (за межами територіальних вод Данії).

  "Російська преса радісно при цьому повідомила, що Газпром обійшов Данію", – зауважили у "Нафтогазі".

  У Данії продовжують розглядати маршрут "у межах територіальних вод", тим часом у "Газпрому" запросили звіт щодо оцінки впливу на навколишнє середовище запланованого маршруту будівництва газопроводу.

  "Цікаво, що останній момент є в англійській версії новини, але у російській версії на тому ж ресурсі чомусь не згадується. Як і той факт, що про північно-західний маршрут вже й мови нема. Про що ми, власне, і казали. Офіційні коментарі, отримані російським ТАСС, підтвердили нашу інформацію. Диявол у деталях, як кажуть", – констатують у компанії.

  Пост "Нафтогазу"
  Пост "Нафтогазу"Facebook / Нафтогаз України - Naftogaz

  Як повідомляв 5.UA, збитки України від спорудження та запуску Росією скандального газогону "Північний потік-2" можуть сягнути 3 млрд доларів на рік

  Довідка. "Північний потік-2" – проект російського газопроводу, який будує компанія NordStream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є російський "Газпром". Партнерами виступають компанії Royal Dutch Shell, Wintershall, Unipe, OMV і Engie. Довжина газопроводу становитиме 1,2 тисяч км, а загальна потужність з уже наявним "Північним потоком" – 55 млрд куб. м газу. "Північний потік-2" має пройти вздовж газопроводу "Північний потік" дном Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

  Попередній матеріал
  Усик відмовився від чемпіонського пояса WBA – яка причина
  Наступний матеріал
  Росія спотворює GPS сигнали у Криму, чим загрожує кораблям і літакам – дослідження
  Loading...