Партія "Європейська солідарність"
Партія "Європейська солідарність" facebook.com/iryna.gerashchenko

"Фіксуємо факти масових провокацій": "ЄС" оприлюднила звернення до міжнародних спостерігачів та правоохоронців – подробиці

  Читайте по-русски
  У партії заявляють про провокації, спрямовані на дискредитацію кандидатів у народні депутати від "ЄС"

  Партія "Європейська солідарність" оприлюднила звернення до міжнародних спостерігачів та правоохоронних органів. Заяву оприлюднили на сайті політсили

  У заяві йдеться: "Партія "Європейська Солідарність" змушена констатувати, що останніми днями зафіксовані факти масових провокацій, спрямовані на дискредитацію кандидатів у народні депутати від нашої політичної сили. Особливо почастішали такі спроби після того, як різні соціологічні опитування відзначають істотне зростання рейтингу "Європейської Солідарності". 

  "Провокатори не приховують своєї політичної приналежності і діють у парадигмі проросійського реваншу. Також висловлюємо обурення тим фактом, що провокації відбуваються за мовчазної згоди чинної влади, а інколи – за участі її прихильників. Вважаємо ці дії недобросовісною політичною конкуренцією та намаганням через методи "чорних технологій" зірвати передвиборчі тури членів партії. Зокрема, йдеться про спроби зриву зустрічей кандидатів у народні депутати з виборцями в низці регіонів – Хмельницькій, Закарпатській, Вінницькій областях", – інформують у "ЄС".

  Політсила також наголошує, що умисне провокування конфліктів, перешкоджання зустрічам з виборцями, зрив публічних заходів суперечить міжнародним принципам ведення виборчої кампанії. Партія Петра Порошенка "Європейська Солідарність" звертається до міжнародних спостерігачів з проханням зафіксувати ці випадки у своїх звітах за підсумками проведення виборчої кампанії в Україні.

  "Ми також звертаємось до правоохоронних органів з вимогою забезпечити безперешкодне ведення передвиборної агітації кандидатами в депутати від "Європейської Солідарності", оскільки законодавство передбачає кримінальну відповідальність за перешкоджання проведенню передвиборної агітації", – йдеться у повідомленні. 

  Як інформував 5.UA, в "ЄС" анонсували акцію під стінами КСУ проти скасування закону про люстрацію.

  Попередній матеріал
  ЄС офіційно передав Україні новий безпечний конфайнмент на Чорнобильській АЕС
  Наступний матеріал
  Гройсман зупинив усі екологічні перевірки у портах через підозру в корупційній складовій
  Loading...