Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Гройсман зупинив усі екологічні перевірки у портах через підозру в корупційній складовій

  Через тиждень уряд розгляне новий порядок взаємодії держорганів у захисті природного середовища у портах

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Національну поліцію розслідувати випадки хабарництва у Державній екологічній інспекції. На засіданні Кабінету Міністрів, яке відбудеться вже наступної середи, 17 липня, уряд розгляне новий порядок взаємодії держорганів у захисті природного середовища у портах. Про це Гройсман заявив на засіданні Кабміну 10 липня, передає Obozrevatel.

  Таким чином прем'єр відповів на запитання представника президента при Кабінеті Міністрів Андрія Геруса щодо законності перевірок, які проводить Держекоінспекція у портах і корупційних ризиків, що існують наразі у цій сфері.

  "Ми знаємо цю проблему, до нас теж надходять сигнали про корупцію при таких перевірках. Тому сьогодні буде проведена нарада під головуванням першого віцепрем'єра (Степана Кубіва – 5.UA) із залученням екологів та бізнесу, ми розберемося, яка там ситуація. Є доручення підготувати відповідні рішення на наступне засідання уряду, щоб урегулювати цю проблему", – заявив Гройсман.

  Також чільник уряду повідомив, що до розгляду нового порядку – Кабмін призупиняє перевірки у портах: "До того часу, доки ми приймемо рішення, перевірки у портах, накладення санкцій буде зупинено, аби уникнути зловживань".

  Крім того, прем'єр наголосив, що правоохоронні органи відтепер будуть більше уваги приділяти повідомленням про корупцію у діях Держекоінспекції.

  "Там, де є корупційні ризики, по кожному випадку прошу негайно звертатися до антикорупційних органів або до Національної поліції. Я дав доручення Нацполіції всі такі сигнали брати у роботу, порушувати по них справи і допитувати. Якщо бізнес скаржиться – значить, хтось на них тисне, хтось у них вимагає хабарі. І цих людей треба затримувати і чистити всю цю історію", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  "Фіксуємо факти масових провокацій": "ЄС" оприлюднила звернення до міжнародних спостерігачів та правоохоронців – подробиці
  Наступний матеріал
  На фінішній прямій створення порядку взаємодії держорганів з екозахисту в портах – ЄБА
  Теги:
  Loading...