Вітрильник 'Сєдов'
Вітрильник 'Сєдов' murman.ru

Естонія не пустила у свої територіальні води російський вітрильник через кримських курсантів

  Читайте по-русски
  Планувалося, що "Сєдов" увійде в естонські води за кілька днів до майбутнього візиту президента Естонії Керсті Кальюлайд до Москви

  Естонія заборонила вхід у свої територіальні води російському вітрильнику "Сєдов", оскільки на його борту перебувають курсанти Керченського державного морського технологічного університету, розташованого в окупованому Росією Криму. Про таке повідомляє ERR.EE.

  "Навчальне судно "Сєдов" не отримало дозволу на вхід у територіальні води Естонії, оскільки, за нашими даними, на його борту перебувають курсанти Керченського державного морського технологічного університету з окупованого Криму", – йдеться в коментарі, наданому порталу ERR МЗС Естонії.

  Як повідомили в МЗС, допуск судна в Естонію суперечив би політиці невизнання анексії Криму. "Естонія не визнає анексію Криму і, за нашою оцінкою, видача дозволу навчальному судну суперечила б політиці невизнання анексії Криму", – додали в міністерстві.

  Планувалося, що "Сєдов" увійде в естонські води 13-14 квітня – за кілька днів до майбутнього візиту президента Естонії Керсті Кальюлайд до Москви. Про невидачу вітрильнику відповідного дозволу стало відомо в середу. Посольство Росії в Таллінні вже назвало цю заборону "недружнім актом".

  У середині березня 2019 року Департамент зовнішньої розвідки Естонії в своїй щорічній доповіді зазначив, що цивільні судна з Росії дедалі частіше виконують завдання російської розвідки. Крім того, за оцінкою департаменту, цивільні судна, в тому числі великі вітрильники, ведуть пропагандистську діяльність.

  Попередній матеріал
  Хлопчика забрав батько-іноземець: як у Києві шукали нібито викрадену дитину
  Наступний матеріал
  ЦВК не буде продовжувати роботу дільниць у зв'язку із Песах
  Loading...

  Геращенко – Медведчуку: референдум по НАТО і автономія Донбасу – з однієї методички

  Працюємо, щоб у кожного затриманого Росією кримця був адвокат – Клімкін

  "Зробимо таке, що зізнається в чому завгодно": в окупованому Криму винесли вирок неповнолітньому кримському татарину

  Суддя з Алтаю: у Севастополі політв'язням Дудці й Бесарабову дали по 14 років в'язниці

  Майже 20% росіян вважають, що анексія Криму завдала РФ більше шкоди, ніж користі

  Омбудсмен підтвердила вивезення кримських татар до РФ – що відомо