Абдураман Абдувелиев
Абдураман Абдувелиев Олександра Єфименко / Facebook

"Зробимо таке, що зізнається в чому завгодно": в окупованому Криму винесли вирок неповнолітньому кримському татарину

Читайте по-русски
Юнака звинуватили за ст. 329 КК РФ за те, що він зняв три російських прапори в селі Курське 21 травня 2018 року

Сьогодні у мировому суді Білогірського району винесли вирок неповнолітньому кримському татарину Абдураману Абдувелієву у вигляді 6 місяців обмеження волі. Про це повідомляє журналістка Олександра Єфименко на своїй сторінці в Facebook.

"Його звинуватили за статтею 329 КК РФ за те, що він зняв три російських прапори в селі Курське 21 травня 2018 року. За два місяці в селі провели кілька обшуків у будинках хлопців, які в той день були з ним, і в його будинку зокрема. Усі кримськотатарські юнаки неповнолітні, і всі виступають у ролі свідків", – йдеться у повідомленні.

За словами журналістки, Абдурамана з мамою забрали на допит, де непрозоро натякнули: "Якщо він не зізнається, ми на добу залишимо його тут і зробимо таке, що зізнається в чому завгодно".

Абдувелієв визнав провину частково: він стверджує, що дійсно знімав прапори, але не спалював їх і не кидав до туалету, як сказано в матеріалах справи. У зв'язку з вироком, який передбачає обмеження в пересуванні, зараз незрозуміло, як хлопцеві відвідувати школу, адже навчається він у Судацькому районі, а живе в селі Курське (Білогірський район).

Абдувелієву 16 років, дуже хотів вступити до авіаційного університету, а грамот і нагород за перемоги в олімпіадах та різноманітних конкурсах стільки, що всі вони не вміщалися на обідньому столі.

Варто зазначити, що раніше в їхньому будинку був повторний обшук, під час якого на покинутому горищі знайшли дві абсолютно нові білі робочі рукавички, всередині яких виявили патрони і траву. У зберіганні підозрюють батька Абдурамана, Умера Абдувелієва.

Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що омбудсмен підтвердила вивезення кримських татар до РФ. Участь у репресіях на півострові брали представники ростовського ФСБ, "усе було завчасно сплановано".

Також дивіться фотогалерею за темою:

У Берліні форум російськомовних європейців виступив на захист кримських татар – ФОТО

Попередній матеріал
Супрун розповіла, де найкраще здати аналізи на перевірку вмісту наркотиків і алкоголю
Наступний матеріал
Стали відомі результати аналізів Порошенка – психоактивних речовин не виявлено
Loading...

Омбудсмен підтвердила вивезення кримських татар до РФ – що відомо

Усіх затриманих кримських татар арештували в окупованому Криму: Нацполіція готує звернення в Інтерпол

У ЄС заявили про серйозне порушення прав кримських татар – подробиці

У Криму 3-х кримських татар забрали до відділку прямо з дому

Окупаційний "суд" після року у в'язниці відпустив додому трьох кримців

Воєнний злочин, масові обшуки й арешти: правозахисники про "досягнення" Росії у Криму