Обшуки в кримських татар
Обшуки в кримських татар Facebook / Телеканал ATR

Усіх 23-х арештованих кримських татар вивезли до Росії – адвокат

Читайте по-русски
Місцеперебування ще одного кримчанина невідоме

23 заарештованих окупаційним "судом" Сімферополя кримських татар – вивезли до Росії. Ймовірно – в Ростов-на-Дону. Про це "5 каналу" повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

Місцеперебування ще одного кримця невідоме, він зник відразу після того, як ФСБшники провели в його домівці обшук.

Нагадаємо, масові обшуки російські силовики влаштували в середу. Слідчі дії тривали відразу в декількох населених пунктах на околицях Сімферополя. Шукали докази участі в забороненій на Росії організації "Хізб-ут Тахрір". Потому затримали більш як 20 осіб. Вчора підконтрольний Росії "суд" Сімферополя заарештував їх до 15 травня.

"Справді, всіх затриманих, 23 людини, вивезли з Криму. Ми припускаємо, що вивезли їх у Ростов-на-Дону і вони вже, найімовірніше, там. Я думаю, щоб не було підтримки слухачів, щоб ускладнити роботу адвокатам, щоб створити колапс для сімей і так далі. Тільки для того це робиться. Як і з українськими військовополоненими моряками – бачать, що величезна кількість людей приходить до судів, величезна кількість адвокатів кримських підключилися до цієї справи. Тільки для того, щоб створити ці складності, ось такий варіант протидії був обраний захисту і адвокатам", – зазначив адвокат.

Попередній матеріал
У військовий ліцей Богуна вперше набиратимуть дівчат
Наступний матеріал
Що чекає на закордонні парафії ПЦУ, які не хочуть переходити до Константинополя
Loading...