Кримськотатарський прапор
Кримськотатарський прапор qha.com.ua

На якому етапі перебуває робота конституційної комісії щодо кримськотатарської автономії – Джемілєв розповів

Читайте по-русски
У питанні створення кримськотатарської автономії важливу роль відіграє як Верховна Рада, так і позиція Президента, наголосив Джемілєв

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, розповів на якому етапі перебуває робота конституційної комісії щодо змін у Конституції стосовно створення кримськотатарської автономії.

"За дорученням Президента була створена робоча група. Робоча група вже зробила свою роботу. Ми підготували рекомендації до 10 глави Конституції, що стосується Автономної республіки Крим. Справу тепер має розглянути конституційна комісія і направити її у Верховну Раду. Верховна Рада спочатку простою більшістю голосів, не менш як 226 голосами має схвалити і відправити до Конституційного Суду. А після рішення Конституційного Суду про те, що вона не суперечить Конституції, уже потім найскладніше починається, бо потрібна конституційна більшість", – роз'яснив Джемілєв.

"І тут важлива і Верховна Рада, і позиція Президента", – наголосив лідер кримськотатарського народу.

Що Джемілєв сказав про відповідь Зеленського стосовно Криму і Донбасу та про те, що українська влада зробила для кримських татар за останні 5 років, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"БлогПост": чи здатні українські кібервійська розпізнати та нейтралізувати кібернебезпеки
Наступний матеріал
Прикордонники затримали донецького терориста зі складу НЗФ "Гром"
Loading...