Володимир Горбач
Володимир Горбач 5 канал

"Дипломатичний спам": Володимир Горбач пояснив, чому Росія скликала Радбез ООН щодо "мовного" закону

Читайте по-русски
Внаслідок безглуздих дій російських дипломатів, може виникнути зустрічна пропозиція: розглянути на засіданні Радбезу питання прав малих корінних народів самої РФ

Росія скликала Радбез ООН лише для того, аби пропіарити себе, розуміючи безглуздість втручання в українське законодавство. Про це у студії "5 каналу" розповів політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"Я би порівняв із дипломатичним спамом: коли хтось забиває ефір сміттям інформаційним, і люди в цей час не можуть займатися справді суттєвими сутнісними речами, які треба робити тут і тепер, в тому числі й ООН", – порівняв експерт.

Також він пояснив, для чого російські дипломати займаються подібною, на перший погляд, беззмістовною роботою.

"Такий політичний ритуал. З одного боку, це росіянам потрібно самим, бо їм подобається займатися подібним дипломатичним мазохізмом. З іншого боку, вони блокують інші ініціативи", – припустив Горбач.

На думку експерта, ініціатива Росії може обернутися проти неї, адже там теж не все просто з мовним питанням.

"Двічі повторюється одне і те ж саме: іншим учасникам Радбезу навряд чи це сподобається – товкти воду в ступі. І може виникнути якась зустрічна пропозиція: розглянути на якомусь засіданні Радбезу питання прав малих корінних народів самої РФ, захисту їхніх мов. І не таких малих, а, наприклад, татарської мови", – відзначив Горбач.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Раніше повідомлялося, що Путін дозволив надавати російське громадянство за спрощеною процедурою не лише жителям ОРДЛО, а й усім, хто проживав на території Донецької та Луганської областей України у квітні 2014 року.

 

Попередній матеріал
"Тиск через боротьбу з корупцією", – реакція Супрун на обвинувачення ДБР щодо Думенко
Наступний матеріал
П'яті роковини збиття "Боїнга" МН17 – усі відомі подробиці слідства