Олена Зеленська
Олена Зеленська politeka.net

Дружину Зеленського видалили з бази сайту "Миротворець"

  Читайте по-русски
  Сторінка Зеленської на сайті "Миротворець" нині недоступна

  Сайт "Миротворець" видалив Олену Зеленську, дружину кандидата у президенти Володимира Зеленського, зі своєї бази. Станом на ранок неділі, 21 квітня, сторінка Зеленської на сайті "Миротворець" недоступна.

  Також неможливо знайти її за пошуком на сайті.

  Нагадаємо, в суботу, 20 квітня, Олену Зеленську внесли в базу сайту "Миротворець". У 2014 році на своїй сторінці в Facebook вона перепостила публікацію російських ЗМІ з проханням надсилати інформацію про переміщення українських військ за винагороду. 

  Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня,  на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатом у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Як відомо, ведучими стали журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк. Дебати відзначилися тим, що обидва кандидати у президенти стали під час виступу на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі, а ще тим, що коли дебати завершилися, всі – і кандидати, і присутні на стадіоні українці разом заспівали Гімн України. Як це було – дивіться на фото та відео. Вже сьогодні, 21 квітня, відбувається другий тур виборів.

  Попередній матеріал
  Національний екзит-пол не дали провести на шести дільницях – подробиці
  Наступний матеріал
  Вибори-2019: До початку літургії Патріарх Філарет виконав свій громадянський обов'язок
  Loading...