Олена Зеленська у 2014 році поширила пост про збір інформації для ворога щодо пересування військ ЗСУ
Олена Зеленська у 2014 році поширила пост про збір інформації для ворога щодо пересування військ ЗСУ Twitter / ІнфоВійська України

"Інформатор бойовиків НЗФ": дружина Зеленського потрапила в базу " Миротворця"

Читайте по-русски
У квітні 2014 року Олена Зеленська поділилася на своїй сторінці публікацією російського ЗМІ "Life Новости", яке просило за винагороду надсилати інформацію про переміщення ЗСУ

Дружина одного із кандидата в президенти – Олена Зеленська, у 2014 році розповсюджувала на своїй сторінці у Facebook публікацію російських ЗМІ, які просили за винагороду надсилати інформацію про переміщення українських військ. Про це у Twitter повідомила спільнота "ІнфоВійська України". На підтвердження вони надали відповідні скріншоти зі сторінки Олени Зеленської.

Так, у квітні 2014 року Олена Зеленська поділилася на своїй сторінці публікацією пропагандистського російського ЗМІ "Life Новости". У скріншоті йдеться: "Надсилайте відео: пересування українських військ. Тривалість не менше 1 хвилини – 15 000 рублів".

Олена Зеленська у 2014 році поширила пост про збір інформації для ворога щодо пересування військ ЗСУ
Олена Зеленська у 2014 році поширила пост про збір інформації для ворога щодо пересування військ ЗСУскріншот

Через деякий час після повідомлення  "ІнфоВійськ України" цей пост зник зі сторінки Олени Зеленської. Проте користувачі соцмережі публікують у мережі відео із доказом, що цей пост на сторінці жінки таки був. 

Додамо, що сайт "Миротворець" вже вніс Олену Зеленську в свою базу через цей пост. 

"Інформатор бойовиків НЗФ. Після того, як інформація про пособництво поширилася 20.04.2019, сторінку видалила", – йдеться на сайті "Миротворця".

Зеленська потрапила до бази 'Миротворця'
Зеленська потрапила до бази 'Миротворця'Центр Миротворець

ОНОВЛЕННЯ. В свою чергу Олена Зеленська виправдовує цей свій пост "незнанням технічних особливостей мережі". Про таке вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Попередній матеріал
"Інформаційний день" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Як у Сумах зустрічали з передової армійців 15 батальйону 58 мотопіхотної бригади – відео