Суд у Києві розглядав позов про зняття Зеленського з виборів
Суд у Києві розглядав позов про зняття Зеленського з виборів Facebook / Yan Dobronosov

Суд озвучив рішення щодо позову про зняття Зеленського з виборів

Читайте по-русски
Засідання суду почалося 20 квітня о 22:30, а рішення оголосили 21 квітня о 01:10. Вже завтра, 21 квітня, другий тур виборів відбудеться у звичному режимі

Шостий апеляційний суд Києва розглянув можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом в президенти. У задоволенні позову адвоката Андрія Хилька до Зеленського суд відмовив. Про таке повідомила журналіст "5 каналу" Анна Брикова.

Відповідно до інформації на сайті Судової влади України, розгляд справи №855/124/19 щодо визнання порушень у підкупі виборців та скасування рішення ЦВК №153 від 30.01.2019 р в реєстрації кандидата Зеленського В. О. мав розпочатися сьогодні, 20 квітня, о 21:00, однак засідання розпочалося о 22:30.

О 23:15 судді пішли до нарадчої кімнати. Орієнтовний час оголошення рішення – 00:15. Саме рішення оголосили об після першої ночі.

Як повідомляв 5.UA, вчора на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатом у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Як відомо, ведучими стали журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк. Дебати відзначилися тим, що обидва кандидати у президенти стали під час виступу на коліно на знак поваги до загиблих на Донбасі, а ще тим, що коли дебати завершилися, всі: й кандидати, і присутні на стадіоні українці разом заспівали гімн України. Як це було – дивіться у фото та на відео. Вже сьогодні, 21 квітня, відбувається другий тур виборів.

Попередній матеріал
Суд у Києві розглядає позов про зняття Зеленського з виборів – судді пішли до нарадчої кімнати
Наступний матеріал
У Кам'янському з автомобіля розстріляли громадського активіста