Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Достроковим виборам до ВР бути: як на рішення КСУ реагують у Верховній Раді – відео

Читайте по-русски
У парламенті чекають, коли суд оприлюднить повне рішення суду

На рішення Конституційного Суду реагують у Верховній Раді. Народні обранці кажуть, чекають на повне рішення Феміди. Оскільки не зрозуміли, які ж були юридичні підстави для визнання рішення Володимира Зеленського про розпуск парламенту конституційним, інформує "5 канал".

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко сказав: "Судді Конституційного Суду відмовилися виносити рішення по суті, вони не сказали, чи законний указ президента, чи незаконний, вони сказали, що вони не можуть це вирішити. На мій погляд, це позиція, яка не дуже гарна для Конституційного Суду".

У свою чергу, народний депутат позафракційний Борислав Береза зауважив: "Ми на вибори йдемо, але дуже чекаємо повне рішення суду, щоб ознайомитися з ним, які юридичні підстави вони дійшли до того, щоб визнати його конституційним". 

Як повідомляв 5.UA, вчора, 20 червня 2019 року, КСУ назвав конституційним указ про розпуск Ради. Зазначається, що в голосуванні взяли участь 16 суддів КСУ.

Нагадаємо, 11 червня КСУ почав розгляд законності указу Зеленського про розпуск Ради. Про рішення розпустити Раду VIII скликання Зеленський оголосив 21 травня під час інавгураційної промови.

Зараз парламентарі працюють над поправками в законопроєкті стосовно змін до Виборчого кодексу. Позачергові вибори в Раду призначено на 21 липня.

Попередній матеріал
Указ про розпуск Ради назвали конституційним – у КСУ озвучили мотиви цього рішення
Наступний матеріал
Політв'язня Балуха росіяни перевели до штрафного ізолятора
Loading...