Допит Савченко на "детекторі брехні" перенесли

Захисники народного депутата кажуть, що причиною перенесення допиту стала неготовність слідчих

Допит на поліграфі підозрюваної у підготовці терактів і поваленні державної влади нардепа Надії Савченко перенесли на вівторок, 17 квітня. Про це "5 каналу" повідомив захисник заарештованої Олег Соловей.

За його словами, слідчі не готові сьогодні проводити експертизу. Крім того, Савченко сьогодні відновила голодування, оскільки домовленість щодо прийому їжі була лише на три дні.

Нагадаємо, попереднього разу пройти допит на поліграфі також не вдалося. Фахівці дійшли висновку, що результати перевірки будуть недостовірними, адже арештантка голодує. Тоді вона погодилася поновити харчування на три дні.

При цьому 11 квітня її сестра повідомила, що Надія Савченко в СІЗО голодує третій тиждень поспіль і вже схудла на 15 кг. За словами родички заарештованої, нардеп має серйозні проблеми зі шлунком.

Довідка: 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
Україна має денонсувати договори у межах СНД – які домовленості не чіпатимуть