Надія Савченко в суді

Савченко припиняє голодувати на три дні – в чому причина

Поліграфологам досі не вдалося повноцінно провести експертизу через погане самопочуття депутата

Підозрювана у підготовці терактів Надія Савченко погодилася тимчасово поновити харчування, щоби пройти поліграф. Про це "5 каналу" повідомив її адвокат Олег Соловей.

Як з'ясувалося, свій намір Савченко підтвердила відповідною заявою.

Сьогодні ж поліграфологи не змогли повноцінно провести експертизу через погане самопочуття депутата. Мовляв, результати процедури будуть недостовірними.

Голодування Савченко призупинить на три дні: у понеділок вона має заново пройти детектор брехні.

"Стан її голодування (23 дні) не дає змоги визначити реакцію на запитання. Експерти вважають, що це пов'язано з її голодуванням, тому вони наполегливо попросили, щоб Надія Вікторівна три дні поїла, і в понеділок продовжила проходити процедуру. Тільки на наполегливе прохання експертів і тільки для того, аби пройти процедуру поліграфа і довести суспільству, що вона не винна у злочинах, які їй інкримінують", – пояснює позицію підзахисної адвокат Олег Соловей.

Надії Савченко інкримінують планування терактів та намір повалити конституційний лад України. Затримали її 22 березня, а наступного дня суд заґратував її на час розслідування. Нардепу загрожує покарання аж до довічного ув'язнення. На знак протесту Савченко оголосила голодування.

11 квітня її сестра повідомила, що Надія Савченко в СІЗО голодує третій тиждень поспіль і вже схудла на 15 кг. За словами родички заарештованої, нардеп має серйозні проблеми зі шлунком. 

Попередній матеріал
"Київ на вікенд": у столиці встановили десятки нових світлових мап
Наступний матеріал
"Б'ють не лише по мішенях": бійці АТО про весняний "вишкіл" бойовиків