Сергій Марченко
Сергій Марченко zn.ua

Для "хитро зроблених" Мінфін готує податкові зміни – Марченко

  Читайте по-русски
  Нові зміни до Податкового кодексу стосуватимуться ухилення від сплати податків

  Міністерство фінансів України готує зміни до Податкового кодексу України, які стосуватимуться ухилення від сплати податків. Про це міністр фінансів Сергій Марченко сказав в інтерв'ю LB.ua.

  "Ми готуємо пакет змін до Податкового кодексу. Найближчим часом будемо подавати. Я не буду поки розкривати подробиці, але ми хочемо зробити так, щоб ті, хто був "дуже хитро зроблений", платили податки в нашій країні... Всі, хто ухилявся від сплати податків через Податковий кодекс. Ми залатаємо прогалини, які були створені за останні роки", – сказав міністр.

  Водночас очільник Мінфіну не озвучив, які саме зміни планують внести до Податкового кодексу.

  Нагадаємо, 24 травня 2020 року набув чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

  Документ має на меті запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементацію положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

  Підприємці охрестили закон "терором бізнесу" і вважають, що закон дає в руки податківців інструмент для зловживань.

  Попередній матеріал
  Уряд обіцяє, що український сертифікат про імунітет від COVID-19 буде сумісний з європейським
  Наступний матеріал
  Окупанти вводять новий графік подачі води в Сімферополі
  Loading...